reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG 4d

Alonqa

Mój ideał <3Michaś:)
Dołączył(a)
27 Listopad 2007
Postów
414
Cześć!
Czy któraś z was mogła by mi polecic lekarza ktory wykonuje USG 4d?interesuja mnie gabinety w Warszawie lub Płocku, bardzo prosze o jakies namiary i cene takiego badania.
 
reklama
jeśli macie w Warszawie INVICTĘ (to prywatna klinika dla kobiet, wydaje mi się ze jest w W-wie) to tam na pewno, ja w Gdańsku zapłaciłam 200zł za całe badanie.
Ale chyba się trochę spóźniłaś, to badanie wykonuje się do 28, max 30tc, ze względu na to że potem dziecko jest już za duże i nie wychodzą ładne obrazy, nawet główka sama może się nie zmieścić na zdjęciu... ale pytaj, dowiaduj się, może się uda!!
 
według mnie godną polecenia jest klinika prolife na saskiej kępie w warszawie, mają tam świetnych specjalistów (polecam dr Kuźlika, jeśli c hodzi o USG 4D), nowy sprzęt i ogólnie atmosfera panująca w klinice jest bardzo przyjazna:-) byłam już tam 2 razy, z USG dostałam nagranie:-):-), lekarz odpowiadał na wszystkie moje pytania. Daje im 5+ i polecam innym. Dla zainteresowanych nr kontaktowy do kliniki226729101:-D
 
Do góry