reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg 6tc

Natka2021

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Grudzień 2020
Postów
54
Hej, dzisiaj bylam na pierwszym usg.. Wedlug ostatniej @7 +3 a według usg 6+3..miesiączki nieregularne. Dołączam zdj. Mam wrócić za 2 tyg bo nie bylo slychac ❤️.. Zaczynam się stresować. Czy wy tez miałyście podobnie i bylo ok?
 

Załączniki

  • IMG_20210804_120039.jpg
    IMG_20210804_120039.jpg
    733,7 KB · Wyświetleń: 322
reklama
Ja w 6 tc usłyszałam, że jest podejrzenie ciąży i że szybko przyszłam. Powiedział mi, że pęcherzyk widać, ale zarodka jeszcze nie. Nic nie było słychać. Teraz synek ma 17 miesięcy i zasypia przytulony do mamy 🙂 nie ma co się stresować, nie każdy lekarz ma super sprzęt, który na tak wczesnym etapie wykryje dziecko.
 
Jest to zupełnie normalne, prawdopodobnie owulacja się przesunęła, zagnieżdżenie było późno, stąd i ciąża młodsza. ;) Zwłaszcza, że mówisz, że nieregularne miesiączki. Musisz poczekać do wizyty, za 2 tygodnie już powinno być wszystko widać ładnie. ;)
 
Czesc
Odchodzę od zmysłów
Dziś dokładnie 7tc 0d a pęcherzyka nie ma 😔
Troche długo
Co dziwne w ubiegły piątek bhcg 2500, w tym tyg nie robiłam, zrobie jutro.
Ogólnie od stwierdzenia pozytywnego bhcg przyrosty książkowe.
Nie plamie wiec chyba do poronienia nie doszło 🤔
Macie jakiś pomysł?
 
reklama
Czesc
Odchodzę od zmysłów
Dziś dokładnie 7tc 0d a pęcherzyka nie ma 😔
Troche długo
Co dziwne w ubiegły piątek bhcg 2500, w tym tyg nie robiłam, zrobie jutro.
Ogólnie od stwierdzenia pozytywnego bhcg przyrosty książkowe.
Nie plamie wiec chyba do poronienia nie doszło 🤔
Macie jakiś pomysł?
czyli licząc przyrost to dziś około 7000 beta jest. Dziś byłaś na wizycie?
 
Do góry