reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg dopochwowe

Zuzanna1996

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Listopad 2022
Postów
259
Cześć dziewczyny mam takie pytanie wczoraj miałam badanie usg ale ten lekarz który mnie wykonał źle zmierzył dziecko i wyszło na to że dziecko się nie rozwija bo dwa tygodnie miało tyle samo czyli 16,80mm wystraszona pojechałam do drugiego lekarza i zrobiłam kolejne usg czy to może zagrażać dziecku? po czym okazało się że dziecko ma już 27,1mm Nawet spójrzcie na zdjęcie pierwsze zdjęcie jest od pierwszego lekarza i nic tam nawet nie widać Dlatego martwi mnie czy dwa usg w jeden dzień nie zaszkodzą dziecku tym bardziej że mój chłopak pojechał kłócić się z tym pierwszym lekarzem i on powiedział że życzy mi powodzenia jak będę tak robić to skończe źle Ale naprawdę nie miałam wyjścia
 

Załączniki

  • 5F0881C6-B3BA-4FEE-805F-8D736B85C726.jpeg
    5F0881C6-B3BA-4FEE-805F-8D736B85C726.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 220
  • 827EC093-BFB9-464B-8050-39D5A6AAA93B.jpeg
    827EC093-BFB9-464B-8050-39D5A6AAA93B.jpeg
    190,3 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Też pytałam o to swojego lekarza, bo był czas, kiedy jeździłam na usg co dwa tygodnie. Usłyszałam, że w szpitalu kobiety ciężarne mają wykonanywane usg nawet po kilka razy dziennie, gdy jest taka potrzeba. 🤷🏻‍♀️ Nic Wam nie będzie.
 
Absolutnie się nie przejmuj. Jeśli coś się dzieje lub niepokoi trzeba to sprawdzić. Nie słuchaj ludzi wokół tylko siebie. Ja większą połowę ciąży spędziłam w szpitalu i nie zlicze ile razy miałam USG,ktg i do tego też amnioredukcje.
 
Absolutnie się nie przejmuj. Jeśli coś się dzieje lub niepokoi trzeba to sprawdzić. Nie słuchaj ludzi wokół tylko siebie. Ja większą połowę ciąży spędziłam w szpitalu i nie zlicze ile razy miałam USG,ktg i do tego też amnioredukcje.
Bo wczoraj mój chłopak pojechał kłócić się z tym lekarzem no bo jednak to było bardzo dziwne skoro dziecko dwa tygodnie temu miało 16,80mm i wczoraj tyle samo prawie jeszcze on powiedział że to jest normalne to nie wiem co z nim nie tak więc ja byłam zmuszona jechać do drugiego lekarza i jeszcze w dodatku wydałam 200 zł i później kolejne 160 za następną wizytę😕😕😕
 
Bo wczoraj mój chłopak pojechał kłócić się z tym lekarzem no bo jednak to było bardzo dziwne skoro dziecko dwa tygodnie temu miało 16,80mm i wczoraj tyle samo prawie jeszcze on powiedział że to jest normalne to nie wiem co z nim nie tak więc ja byłam zmuszona jechać do drugiego lekarza i jeszcze w dodatku wydałam 200 zł i później kolejne 160 za następną wizytę😕😕😕
To też zależy jak dziecko się ułoży. Zależy od umiejętności lekarza. I przede wszystkim od sprzętu. Czasem wystarczy, że lekarzowi drgnie ręka i już pomiar jest inny. Ale bardzo dobrze, że skonsultowałaś to z innym lekarzem. To i tak nie dużo płacisz za wizytę. Ale jeśli lekarz Ci nie odpowiada możesz go zmienić w każdej chwili. Ja nim trafiłam do swojego to chyba odwiedziłam połowę ginekologów w moim mieście. Trzymam kciuki. Który to tc?
 
reklama
To też zależy jak dziecko się ułoży. Zależy od umiejętności lekarza. I przede wszystkim od sprzętu. Czasem wystarczy, że lekarzowi drgnie ręka i już pomiar jest inny. Ale bardzo dobrze, że skonsultowałaś to z innym lekarzem. To i tak nie dużo płacisz za wizytę. Ale jeśli lekarz Ci nie odpowiada możesz go zmienić w każdej chwili. Ja nim trafiłam do swojego to chyba odwiedziłam połowę ginekologów w moim mieście. Trzymam kciuki. Który to tc?
No ja już mam tak naprawdę trzeciego lekarza i wczoraj co byłam u tego drugiegNo ja już mam tak naprawdę trzeciego lekarza i wczoraj co byłam u tego drugiego jest bardzo fajna u mnie 9 tydzień +5 wczoraj jak zobaczyłam już takiego bobasa popłakałam się wcześniej straciłam ciąże 7 lat temu bo zatrzymała się na 6 tygodniu
 
Do góry