reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Usg prenatalne

Dołączył(a)
29 Kwiecień 2021
Postów
1
zaakceptowany przez moderatora.

Jestem w drugiej ciazy poprzednia wszystko ok. Mam 29 lat. Wynik usg prenatalne FHR 162 CRL 70.1 NT 1.5 BPD 21.2 DV PI 1.33 ANATOMIA KOSC NOSOWA I PRZEPLYWY W ZASTAWCE TROJDZIELNEJ w porządku.
Lekarz który wykonywał badanie stwierdził że nie widzi nic niepokojącego i wygląda na zdrowego małego człowieka.
Mają pytanie jest odnośnie tego Doctus venocus pi 1.33 czy to jest na pewno ok i czy nie mam podstaw sądzić aby to świadczyło o ryzyku jakiejś choroby np serca lub jakieś wady genetycznej. Pytam ponieważ widzę na skali że jest to przy samej górnej granicy a zauważyłam to dopiero w domu i nie mam jak dopytać. Lekarza ma dopiero za blisko miesiąc
 
reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Dołączył(a)
5 Maj 2010
Postów
19 312
Miasto
Częstochowa
"Lekarz który wykonywał badanie stwierdził że nie widzi nic niepokojącego i wygląda na zdrowego małego człowieka." a Ty mimo wszystko mu nie uwierzyłaś i w domu na własną rękę zaczęłaś kopać w internecie i się dołować... Po co? Nie wierzysz swojemu lekarzowi? Nie ufasz mu?
Zamiast się cieszyć, że wszystko w porządku, to Ty fundujesz stres sobie i dziecku...
 
Do góry