reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg u dziecka

Casablanca1234

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Lipiec 2019
Postów
522
Witajcie.
Moja corka skonczyla 13 miesięcy. Zastanawiam sie czy wykonać jej usg jamy brzusznej.
Pierwsze usg miala jak sie tyko urodzila. Czy Wy wykonywalyscie swoim dzieciom co jakis czas takie badanie?
Pozdrawiam
 
reklama
Byłam dziś na szczepieniu z córką i Pani doktor powiedziała że jest wszystko w porządku natomiast najbardziej przerażona Jestem faktem ze dzieci chorują na taką dziwną chorobę.... i od poniedziałku jestem tym przerażona stąd to moje pytania czy powinno się kontrolować
 
A czego się obawiasz? USG brzucha wykonywane jest wówczas gdy są do tego wskazania.
Nie jest to badanie inwazyjne i jak masz się potem stresować, to oczywiście możesz je wykonać. Nikomu krzywda się nie stanie, a ty będziesz miała spokojniejszą głowę.
 
reklama
Do góry