martynka999
Zaciekawiona BB
- Dołączył(a)
- 2 Grudzień 2018
- Postów
- 48
Kochane jak to jest ze z ostatniej Om wychodzi mi 7 tc a dzis bylam na usg i wychodzi 5tc? 
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Nie nie bylo 4 stycznia mam przyjsc i juz powinno byc serduszkoOwulacja pewnie się przesunęła. Poza tym na samym początku to Maluszek (ok. 3 mm) i lekarz zawsze może się pomylić w ocenie wielkościPrzesunięciem terminu z OM się zupełnie nie przejmuj
Dlatego ciąża może trwać 38, a może trwać 42 tygodnie
Serduszko było?
Moga byc dwie przyczyny takiego stanu rzeczy:Kochane jak to jest ze z ostatniej Om wychodzi mi 7 tc a dzis bylam na usg i wychodzi 5tc?![]()
Beta mi rosnie prawidlowo tak lekarz powiedzialMoga byc dwie przyczyny takiego stanu rzeczy:
- zaszlas w ciaze pozniej, poniewaz owulacja wystapila pozniej;
- ciaza nie rozwija sie prawidlowo.
Poczekaj do kolejnej wizyty i badz dobrej mysli![]()
30A jaką miałaś długość cykli? Bo bardzo możliwe że tak jak dziewczyny piszą owulacja była później i serduszko zobaczysz na kolejnej wizycie![]()