reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usprawiedliwienia

sylwia i wojtuś

Mama czerwcowa'06
Dołączył(a)
2 Wrzesień 2006
Postów
11 707
Miasto
Kraków
:-) Pragnąc usprawiedliwić mą nieobecność na szacownym forum zakładam ten oto wątek, który posłuży też innym niegodziwcom którzy nie zaszczycają nas swoja obecnoscia codziennie hi hi

Najpierw widoki z moich okien na sady, pola truskawkowe i inne górki i dolinki zdjęcia zrobione dziś o poranku było niestety troszke mglisto...
 
reklama
Jak patrzę na te zdjęcia, to piersze co mam na myśli, to: kawusia, dobra książka, łóżeczko i kocyk:tak: :-D :-D :-D
Sylwia, tak sielsko, anielsko - super!
 
Sylwia, zamawiam u Ciebie truskawki w przyszlym roku! GORE TRUSKAWEK :-D :-D :-D ...A wyobrazasz sobie te widoczki, jak spadnie snieg?... :laugh2: ...a potem na wiosne, jak sie wszystko tak cudnie zazieleni?... pozazdroscic :-D :-D :-D
 
tk

Heatherek bierzemy koszyczki i jedziemy na truskawki do Syli...:-)

Sylwia swietne widoki...Napewno cudnie bedzie Wam sie tam mieszkalo...A Wojtus to juz wogole bedzie mial prawdziwy raj...Zaraz na mysl mi przychodzi taki obraz jak Wojcio wsiada na swoj pierwszy rower na 2 kolkach ,dwa metry do przodu i bammm gdzies w trawe...ale co tam,otrzepie kolana i raczki i dalej wsiadzie na rower...

Sylwia ...Wszystkiego dobrego....:-)
 
Wow widoki niesamowite, tyle przestrzeni... Milo pewnie wracac po dniu w zgielku do domu. No i ma sie gdzie Wojtus teraz nalykac swiezego powietrza:-)
 
Sylwia, czy ja dobrze rozumiem, że Ty TAM mieszkasz??? Ja to w takie miejsca na wakacje jeżdżę. Ale super! A gdzie to dokładnie jest?

Ja też się zapisuję na truskawki!:tak:
 
Na truskawki serdecznie zapraszam bo to pole mojej przemiłej sasiadki, chyba będę miała jeszcze jedna tzw przyszywaną babcie:-) :-) :-) a mieszkam 13 km od Krakowa w miejscowości Szczodrkowice jak znajde chwilkę to napisze o mojej wsi troszkę wiecej to już prawie Ojcowski Park.... widok na skłaki też mam zrobie kilka zdjęć w weekend jak bedzie słoneczko.
 
reklama
Mamoot, to moze latem zgarniemy po drodze Patrycje i pojedziemy do Sylwii i do Wojtusia na truskawkowe wakacje?? :-D :-D :-D Na przyklad pierwsze urodziny Dzieciaczkow bysmy wszyscy razem zrobili hihi - my z Wojtusiem, to nawet tego samego dnia :-D :-D :-D
 
Do góry