reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usprawiedliwienia

Sylwia, Ty uwazaj co mowisz - nas tu troche jest, dodaj do tego Drugie Polowki i Dzieciaczki (prawie roczne lub roczne!!! a wiec rozbiegane!!!) :-D :-D :-D :-D ...ale dzieki za zaproszenie (nieco wymuszone hehe), mysle ze fajnie byloby tak blizej lata faktycznie sie zmowic.... Ja w kazdym razie bardzo chetnie sie pisze :-D :-D :-D z ta bita smietana, zeby nie z pusta reka :-D :-D :-D
 
reklama
My tez, my tez!!!!Jedziemy!!Jedziemy!!!:-):-):-)
Sylwia masz super widoki z domku!!!!!! Fajnie Ci:-):-):-):-):-)
 
Witam was waszystkie i wasze cudowne dzieciaczki!!!!Ostatnio byłam na forum na początku września. Przez ostatnie dni próbuję nadrobić zaległości ale ciężko mi to idzie. Nie odzywałam się, bo nie miałam neta. Za dwa dni wracam do domu i znowu nie będę miała możliwości odwiedzenia was, choć przeprowadzam się i może będziemy mogli gdzieś się podłączyć. Chciałabym się pochwalić moim Buniem, ale nie mam tu możliwości zrzucenia zdjęć. Kurcze, dziewczyny, jak mi brakowało tego forum
 
Dziewczyny ile by was nie było damy rade, rozbijemy namioty... mam hektar pola miejsca chyba straczy no nie? A tak w ogóle to zapraszam i wcale nie zartuje:-) czekamy....
 
Sylwia, BARDZO DZIEKI za zaproszenie! :-D Mam nadzieje, ze faktycznie uda nam sie wszystkim jakos zebrac na ktorys czerwcowy weekend :-D Wielka buzka juz teraz!
 
Dziewczyny wszystkie truskawki moje....!!!!!!!! :-D :-D :-D A tak serio to naprawde bardzo chcialabym sie z Wami laski spotkac,gdziekolwiek mialoby to byc...
 
reklama
To i ja się usprawiedliwię - wybaczcie, że nie zaglądałam tak długo, ale w domu padł nam net, więc jestem odcięta od świata, a w pracy taki sajgon, że nawet nie miałam czasu pomyśleć o necie. Już 2 tydzień pracuje na 3 etatach, bo moje 2 współpracownice wybyły na chorobowe. Jedna, to juz stały problem, bo nie ma jej 4 miesiąc, a ta druga tak z zaskoczenia. Chorowita jest i już 3 raz na 2 tygodnie na chorobowe idzie i zostawia mnie sama z tym bajzlem... Ale troche sie odrobiłam, więc postaram sie zaglądać częściej. No i może tego neta mi w końcu w domu zrobią! Już kończę nadrabiać zaległości w czytaniu, to i może skrobnąć coś się uda!
 
Do góry