reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usprawiedliwienia

reklama
Walczę ostro, Sylwia!! Chorobowe raczej odpada, bo okaz zdrowia jestem i zaraz by było wiadomo, że bumelka.

Ale dzisiaj postanowiłam trochę wrzucić na luz i nadrobic zaległości na bb. Kontrahenci nie zające :):) hahahaha!!!
 
ooo, przepraszam!! Oczywiście, że tak!! Przecież mama zajmująca się Maluchem w domu nie siedzi i nie dłubie w nosie, tylko też pracuje!! Nic nierobiąca mama niemowlaka - nie istnieje takie pojęcie :) Wszystkie mamy Maluchów są ciężko pracujące! Tak więc - LUZUJMY SIĘ KOLEGIALNIE, KOLEŻANKI DROGIE!
 
Heatherek jesli pomywanie naczyn,wycieranie kurzow,skladanie 2 suszarek prania i powieszenie nowego,odkurzanie,zajmowanie sie brzdacem,zrobienie sniadania,ugotowanie obiadu to nie praca-to w takim razie len ze mnie smierdzacy...:-)
 
reklama
Pati, blagam o wybaczeni! Oczywiscie mialam na mysli niepracujace zawodowo :zawstydzona/y: .

...a ja w ramach leniuchowania w domu wlasnie skonczylam sprzatanie pokoju, mycie lazienki, wieszanie prania i pieczenie ciasteczek... Jako ze leniwa srode zrobil sobie moj Synek i wlasnie mija godzinka jak spi! :-D :-D :-D

A niniejszym oglaszam przerwe z kawka i jabluszkowymi rogalikami, na ktore Was wszystkie zapraszam! I te, co w pracy, i te, co w domku! :-D
 
Do góry