reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usprawiedliwienia

reklama
Mamoot, oj zaprosze na nastepne... Jak Malzowin wrocil do domku, to minuta osiem i po jabluszkowych ciasteczkach zostalo tylko wspomnienie........ :eek:
A przepis wrzuce na watek kulinarny :-D

.........a moze upieke na to spotkanie przy kominku?.... :-D :-D :-D
 
Kochane, a ja ostatnio nie mam czasu, żeby z Wami tu posiedzieć:-( Najpierw chorował Marcinek, potem moja mama miała zabieg, a od kilku dni jesteśmy zabiegani, bo załatwiamy formalności związane z kupnem samochodu (kredyt, no i wszystkie te urzędy...:baffled: ) Mam nadzieję, że niedługo znów będę mogła poświęcić na bb więcej czasu. Buziaczki dla wszystkich:-)
 
mamo Marcinka oj przez to samo przez ostatni miesiac:))) my kupilismy sobie wozik na Mikołaja:-D ale formalnosci było, oj było- wczoraj dopiero odebraliśmy właściwy dowód rejestracyjny:)
 
Mama Marcinka, Ell, i nie tylko ;) prywate odstawie - moze ubezpieczonko nowych samochodzikow potrzebne?? :-D

ps. szerokich drog zycze!
 
Heatherek, to ja chętnie. Na te ciasteczka w drugim wydaniu.;-) I na kominek też.:-):-)
A na ubezpieczenie na razie nie, bo mam, ale będę pamiętać ;-)
 
reklama
Do góry