reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usypianie

u nas ok.19.00 kaszka w butelce-przy której usypia,ale później zazwyczaj kręci się jeszcze ,,muszę ją lulać na rękach..i ok. 23.00 dostaje mleczko 150 ml.po którym ładnie-j zasypia do ok.3/4 w nocy -dostaje mleczko 150 ml i spi do ok.7.00..(czasami wierci się jeszcze w nocy-ale chyba ostatnio to ząbki)..
marzy mi sie choć 1 przespana noc- w dzień chodzę tak senna/nieprzytomna że na nic nie mam siły..


Domi, skąd ja to znam:baffled:, ja już przestałam marzyc o przespanej nocy, myślę że już zawsze będę wstawać w nocy do małego:-p:baffled::-p:baffled:
 
reklama
moja córcia zmieniła pory spadnia w ciągu dnia:baffled: teraz śpi tylko raz po obiadku czyli po 12 tak ok 2godzin:tak:
 
Moja tez przesunęła drzemkę z 10 do około 12-ej godziny. I śpi około 1,5 godziny a o 18.30 już trze oczy i ziewa.
 
U nas spanie jest koło 10-11 i trwa od półtorej godziny do dwóch i o 16 od godziny do półtorej. Chodzi spać na noc o 19.30.
 
u nas ostatnio jest dramat z zasupianiem. Mała w ogóle nie chce spać w dzień, a wieczorne zasypianie jest koszmarem. Na rękach nie chce byc noszona, odpycha mnie, a jak ją położe do łóżeczka to z pozycji leżącej przechodzi na siadnie i tak godzinami..... mam nadzieję, że to przez te ząbki - sił juz nie mam, a było już tak ładnie. Wczesniej włączałam jej muzykę bobasa i wychodziłam z pokoju, a Amelka bez płaczu i scen zasypiała spokojnie......ach.
 
ja od dwóch dni daje w nocy wodę, chociaz przez te 2 dni udawało mi się uśpić ją ok.20 i ładnie spała (nie kręciła się -oczywiście były 2 budzenia)
ale dzisiaj spała tylko o 10 rano przez ok.1 godz..padła po 18..mam nadzieję, że uda mi się w nocy nadal poić ją wodą..
w czwartek byłam u pediatry i powiedziała, że dziecko w tym wieku może juz w nocy tylko pić (ale moja córcia nie może za bardzo herbatek-szczegolnie tych w składzie z koprem, anyżkiem, melisą-bo ma straszne bóle wieczorem i pruka..ostatnio już myślałam że wróciły jej kolki-nie chciała usnąć w OGÓLE ani w dzień ani w nocy- w końcu pomogła niezawodna SUSZARKA!!-zbawca kolek-przynajmniej w naszym przypadku-z miejsca usypia)..
a na co dzień-niestety usypia tylko na rękach..:-(( i śpiewaniu aaa itp ;-)-już nawet czasami jak przerywam to sama mi mruczy "aaa" i karze śpiewać) .. ( wieczorem przy butli)
 
reklama
Moje dziecko ma dzisiaj mega spiocha :szok: Spi wlasnie 3 raz dzisiaj :sorry2:
Rano wstala dosc wczesnie, bo jakos po 7 zrobila nam pobudke, ale juz jakos kolo 9 poszla znowu spac. Kolejna drzemka byla kolo 13 na spacerze, a teraz znowu spi :-p
Nie ukrywam, ze mi sie to podoba, ale niestety nie ma co liczyc na powtorzenie tego, zapewne to jednorazowy wybryk :-D
 
Do góry