reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Utrata ciąży 18 tydzień

z@t

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2014
Postów
2 431
Jestem w szpitalu. Wczoraj na rutynowej wizycie dowiedziałam się że serduszko mojej córeczki juz nie bije. Dwa tygodnie wcześniej bilo. Nie rozumiem, nie wiem.
Twraz podali mi tabletki poronne. ..czy to będzie boleć? Córeczka miała ponad 11 cm.
Chciałabym ja pochować, wszyscy na nią tak czekali. Robiłam test Pappa, badania ok, wszystko świetnie , nie rozumiem tego :((((
 
reklama
Życzę dużo siły i wytrwałości... nie było i nie ma dobrej odpowiedzi dlaczego? Mimo że nie mam doświadczenia bo nigdy nie byłam w twojej sytuacji ale wydaje mi się ze ból fizyczny będzie niczym znaczącym w porównaniu z bólem po stracie dziecko...
 
Biedactwo :( "wydobrzejesz" i za jakiś czas ponownie je usłyszysz. Teraz musisz zadbać o siebie i swoje samopoczucie.
 
Ogromnie Ci współczuję. Czasami dzieją się rzeczy, które są totalnie niewytłumaczalne, niewyobrażalne i przez to jeszcze bardziej bolesne. Trzymam kciuki, żebyś niedługo mogła cieszyć się macierzyństwem.

Może lekarze będą później mogli Ci powiedzieć coś więcej. Myślę, że olbrzymie wsparcie i pomoc uzyskasz w dziale - ciąża po poronieniu

Poronienie po podaniu tabletek niestety bywa bolesne. Mam nadzieję, że w Twoim przypadku przejdzie łagodniej. Jeśli chodzi o pochówek aniołka, to w 2007 roku powstawał przepis, zgodnie z którym możesz zorganizować pogrzeb dla dziecka martwo urodzonego, bez względu na czas trwania ciąży. Musisz poprosić o kartę zgonu.
 
O matko nie wyobrazam sobie :( :(
Nie potrafie sobie wyobrazic co teraz czujesz:(
Test pappa nie powie czy dzidzia jest zdrowa bo to tylko statystyki a robilas usg genetyczne ?
Niech Bog ma w opiece Twoja coreczke i Ciebie wiem ze zadne slowa nie ukoja bolu jakiego czujesz ale musisz byc silna:* :*
Trzymaj sie mamusiu:*
 
Trzymaj się jesteśmy tu z tobą,ja straciłam w 12tyg,dostaniesz tabletki i urodzisz,boli ale poproś o ketonal mi dali dożylnie
 
Ja urodziłam moją córeczke 18+5 :( też miałam poród wywoływały, chcesz wiedzieć więcej odezwij się w wiadomości prywatnej. Wszystko Ci opiszę co i jak... :( bardzo mi przykro bo wiem przez co przechodzisz. Sama w środę wyszłam ze szpitala.. trzymaj się..

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak bardzo mi przykro dziewczyny...To już przecież wysokie ciąże :( Znacie przyczynę? Trzymajcie się jakoś! Brak mi słów, przytulam :(
 
reklama
Moja córeczka miała wadę genetyczną.. ;( chore serduszko, płucka, obrzęk całego ciałka :( niestety nie było mi dane zostać mamą w tym roku mimo ogromnej radości

wn68kwk4dft0h74m.png
 
Do góry