reklama

Utrzymujące się plamienie od tygodnia (7-8 tydzień)

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez agnieszka.cerulli, 26 Marzec 2013.

1. agnieszka.cerulli

agnieszka.cerulli Początkująca w BB

Witam
    Jestem w końcówce 7 tygodnia ciąży.
    Mam plamienia od tygodnia, byłam u lekarza w zeszłą środę i dostałam leki:
    Luteina, Acard, Magnez i nospe.
    Biorę leki od tygodnia i nadal mam plamienia czy to się zdarza?
    Po jakim czasie powinno przejść?
    Następną wizytę lekarz mi wyznaczył na 10 kwietnia powinnam pójść wcześniej jak nie przejdzie?

2. Sun7

Sun7 mamusia :-)

Agnieszka mnie osobiście niepokoiło by takie plamienie, które nie ustępuje po tygodniowym przyjmowaniu leków... Nie chcę Cię straszyć, ale ja wolałabym to skonsultować z lekarzem... zrobisz jak będziesz uważała, ale zapewne wizyta u lekarza by Cię troszkę uspokoiła... Wszystko będzie dobrze :-) Trzymaj się :-)

3. reklama
  4. Perfecta

Perfecta Fanka BB :)

Witaj! Ja także bym poszła szybciutko jeszcze raz do lekarza. Spróbuj poprosić by zaminił Ci Luteinę na Duphaston. Wyproś usg bo może być to jakiś krwiaczek a wtedy bezwzględnie trzeba leżeć do czasu aż się wchłonie. Trzymam moccccccno kciuki!

5. ulala

ulala Fanka BB :)

trzeba skonsultować ale w tych tyg może tak być ja w 7 tyg dostałam takiego krwawienia że myslałam że poroniłam a okazało się żę krwiak pękł i potem jeszcze przez kilka tyg plamiłam brudziłam ale nakazane miałam leżenie

6. Misia1974

Misia1974 Fanka BB :)

Też miałam takie krwiawienie - było efektem odklejania kosmówki. Musiałam to odleżeć (kilka tygodni)

7. kłaczek

kłaczek Fanka BB :)

Zdecydowanie do lekarza.

8. poziomki

poziomki mama 00 08 11 13 15

Nic nowego nie powiem,biegiem do lekarza bo przyczyn moze byc wiele a luteina nie zawsze pomaga. Powodzenia

9. Miciur-ka

Miciur-ka Fanka BB :)

idz normalnie do szpitala typowo polozniczego itd. i powiedz ze masz plamienia itd. niech cie zbadaja, moze poszukaj gdzies nawet na wlasna reke duphaston bo jest lepszy niz luteina jak ci lekarz nie przepisze ale powinien, i najlepiej lez i nie dzwigaj itd.

10. reklama
  11. monika221

monika221 Zaangażowana w BB

uważam, że powinnaś jeszcze raz iść do gina.. jeśli nie do swojego, ponieważ nie ma kiedy Cię przyjąć to jedź od razu do szpitala... warto mieć to pod kontrolą w szczególności, że utrzymuje się u Ciebie tak długo

Poleć forum