reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uwypuklenie podbrzusza

Dołączył(a)
28 Listopad 2021
Postów
11
Cześć dziewczyny,
Nadal nie dowierzam, ale wczoraj zrobiłam 4 testy i wszystkie wyszły pozytywne!
Do lekarza jestem zapisana na przyszły tydzień, ale jest pewna rzecz która mnie martwi/dziwi. Moje podbrzusze ( troszkę niżej niż na wysokości jajnika i bardziej w stronę środka) uwypukliło się z jednej strony. Z natury jestem dość szczupła i dlatego od razu przy braniu prysznica zauważyłam to. Czy na tak wczesnym etapie jest to możliwie czy tez może być to objaw jakiejś choroby :(
 
reklama
Na moje to nie ma nic wspólnego z tak wczesna ciąża 😕 z której strony to masz? A może to przepuklina? Boli Cię jak dotykasz?
 
Kompletnie nie boli, martwię się trochę, że być może to endometrioza (jakiś czas temu ginekolog podejrzewał, ale na tym się skończyło :/ )
Ta opuchlizna ma kształt guzka? Czy może podłużne uwypuklenie? Twarde, miękkie? Nie wiem jak mam sobie to wyobrazić…bo może wizyta u rodzinnego by rozwiała wątpliwości ?
 
Zawsze możesz umówić się do ginekologa nie aby sprawiedzil co z dzieckiem. Tylko co to masz.. Dokładnie jak koleżanka wyżej nie wiemy jak to wygląda. Jakie to jest.. Ale takie zmiany lepiej odrazu skontrolowav
 
Ja coś podobnego miałam pół ciąży, ale bardziej widoczne to było jak leżałam, po prostu tak dziwnie rosła macica. Później się wyrównało.
 
Ta opuchlizna ma kształt guzka? Czy może podłużne uwypuklenie? Twarde, miękkie? Nie wiem jak mam sobie to wyobrazić…bo może wizyta u rodzinnego by rozwiała wątpliwości ?
Miękkie, takie jakby ktoś wszył we mnie pol piłeczki od znanych piłeczek kuczykowych
Ja coś podobnego miałam pół ciąży, ale bardziej widoczne to było jak leżałam, po prostu tak dziwnie rosła macica. Później się wyrównało.
przyznam, ze mnie uspokoiłaś trochę, byłam u rodzinnego, ale nie stwierdził żeby coś złego się działo i kazał obserwować
 
reklama
Miękkie, takie jakby ktoś wszył we mnie pol piłeczki od znanych piłeczek kuczykowych

przyznam, ze mnie uspokoiłaś trochę, byłam u rodzinnego, ale nie stwierdził żeby coś złego się działo i kazał obserwować
Może u ciebie to teź tylko rosnąca macica. Poczekaj na wizytę u ginekologa i się dowiesz. Ja miałam tak po lewej stronie i wyglądało to śmiesznie jak chciałam zrobić zdjęcie brzucha, a tutaj brzuch wypukły tylko po jednej stronie😅
 
Do góry