reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Waga dwutygodniowego dziecka

Moje dwutygodniowe dziecko nie nabiera odkąd wyszliśmy ze szpitala nic. Co zrobić to moje pierwsze dwa tygodnie i nic stoimy w miejscu. Głównie mm

reklama

liczba

Fanka BB :)
Moje dwutygodniowe dziecko nie nabiera odkąd wyszliśmy ze szpitala nic. Co zrobić to moje pierwsze dwa tygodnie i nic stoimy w miejscu. Głównie mm

Położna przy ważeniu nic nie powiedziała? Nie kazała skontaktować się z lekarzem ? Jak bilirubina ?
Jak często je i ile ml ?

MatkaFrankowaPanikara

Matka Frankowa
Członek załogi
Miasto
Łódź
Napisz nam coś więcej, z jaką wagą się urodziła, jaka była spadkowa, ile je i w jakich odstępach czasu, czy regularnie wie wypróżnia, ile moczy pieluszek. Mieliście już wizytę patronażową w POZ?

Ewela264

Radzę skontaktować się z lekarzem. Wyszłam z córeczką w poniedziałek, w piątek miałyśmy pierwsza wizytę patronazowa i okazało się że mała nic nie przybiera. Położna załatwiła tego samego dnia wizytę u lekarza a ta dla pewności skierowała nas do szpitala. Przy takich maluszkach trzeba bardzo uważać.
Jak karmisz w nocy? U nas był problem z wybudzeniem, i dlatego nas nie przybierała.

reklama

liczba

Moja mała też tylko spala po urodzeniu. Nastawiałam budzik co 3 godziny w nocy. Zawsze rozpoczynałam przebieraniem pampersa żeby się rozbudziła i karmienie. Właśnie ważne czy pije i nie rośnie czy jest problem z ilością jedzenie. Takim małym szybko spada cukier..

Do góry