reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dzieciątek

jolka111

mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
31 Październik 2006
Postów
3 126
Miasto
Poznań
Ponieważ mój synek słabo przybiera na wadze bardzo mnie interesuje ile ważą (i ile już przybrały) wasze skarby.
Mój był dzisiaj na ważeniu i ma 3100g, czyli po miesiącu nie dobił jeszcze do wagi urodzeniowej (3180g), ale po konsultacji z pediatrą już wiemy że dzieci po przedłużającej się żółtaczce czasami tak mają.
 
reklama
julu dzięki za info (z tą żółtaczką). nie wiem, jak jest w tym tygodniu, ale tydzień temu we wtorek (czyli w 27 dniu) było 3950, a urodzeniowa 3800. w zasadzie wyszło jakieś 100g na tydzień (wcześniej 60)
 
Moja malenka urodzila sie z waga 3800 po tygodniu spadla do 3640,w zeszly wtorek wazyla juz 3820 a dwa dni pozniej 4010, czyli teraz przybrala prawie 200 gram w dwa dni,jak tak dalej pojdzie to mi bobas ni obnosi tych wszystkich sukieneczek co nakupilam!!!
 
Dawid urodzil sie z waga 3700 wyszedl do domu z waga 3470 a w zeszly czwartek wazyl 5200:-) urodzil sie 24 maja
 
W srode idziemy do osrodka mała wazyła po ur. 3120 spadła do 2800 ale teraz spokojnie na moje oko ma ponad 4,Jolu moja tez miała długo zółtaczke ale je chetnie i przybiera
 
Gosiu to super że mała przybiera :tak:
Mój lekarz powiedział, że tak się zdarza, ale tylko czasami, no i to czasami trafiło akurat na mojego Maksia :-(
Poza tym Maksio miał żółtaczkę pokarmową.
Każde dziecko jest inne ;-)
 
moja mała tez od pokarmu byla zółta,Maxsio napewno bedzie przybierał trrzymam kciuki
 
reklama
Magda urodziła się z wagą 4030 g, a przy wyjściu w drugiej dobie miała 3720 g. Jak miała dwa tygodnie byłyśmy u lekarza to ważyła 4070 g, a w ubiegły czwartek (czyli w wieku 3 tygodni i 3 dni) już 4360 g. Wygląda na to że ładnie rośnie.:-D
 
Do góry