reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dzieciątek

Własnie znalazłam w ksiazeczce Kacperka ze jak miał 7tyg. wazył 5100 ,pewno moja mała tez tyle bedzie wazyc tym bardziej ze Kacper miał 2920 jak sie urodził a Livia 3120:szok:
 
reklama
Livia wazy po prawie 7tyg. wazy 4650,dostała szczepienie 6w1 narazie ok. zobaczymy jak nocka
 
A moja niunia urodzila sie z duza waga (4,095 kg), ktora spadla szybko i jeszcze nie "dobilysmy" do tych 4 kg. Ale juz jest blisko (3,950 kg) :-) Moj pediatra mowi ze jest dobrze, ze tak ma byc wiec sie nie denerwuje, zreszta wcina duzo, kupki robi piekne :-) zdrowo spi wiec wszystko wyglada bardzo fajnie :-)
 
Myślałam, że to tylko mój Staś tak "tyje" karmiony wyłącznie piersią. Od najniższej wagi przytył po miesiącu prawie 1,5 kg. Je jak szalony, najchętniej by od cycka nie odchodził... Jak płacze to najpierw zawsze sprawdzam czy chodzi o jedzenie i prawie we wszystkich przypadkach tak jest :-D:-D Ale jak nie chce jeść to nie i już , dobrze wie czego chce :-D Zrobił się już taki pampuśny, te fałdy są wszędzie i są słodkie:-) Dziewczyny, nie martwcie się, wasze dzieciaczki też w końcu wystrzelą z tą wagą, a wtedy zacznie brakować ubranek - tak jak mi teraz :-D:-D
 
reklama
Do góry