reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dzieciątek

reklama
No cóż Maksiu po 6tyg ważył 3350 :zawstydzona/y: ale przybieramy, przez 17 dni przybrał 400g czyli jakiś postęp jest ;-)
 
Magda w 6 tygodniu (i 1 dzień) ważyła 4970 g, waga urodzeniowa 4030 g, a najniższa przy wypisie 3720 g. Ale niestety jej nie mierzyli.
 
Wg domowej wagi moje dziecko 6 tygodniowe waży 5200g :szok: Zobaczymy dziś na wizycie u pediatry czy nasza waga aby nie kłamie, ale coś mi się wydaje że to może być prawidłowe wskazanie bo Misiek wygląda na większego niż jego 4,5 miesięczny kuzyn.
 
Nieźle!

Moja Żabka też zaszalała z wagą. Z trzech kilo zrobiło się 5.


P.S. Dopiero teraz odkryłam ten wątek. Przebrnęłam przez cały, ale jako że się rozjeżdżamy z wiekem dzieciaków i wagą urodzeniową to więszkość informacji niewiele mi powiedziała.

Czy możecie powiedzieć ile Wasze dzieciaczki przybierają tygodniowo?

Moja średnio od ostatniego ważenia 327g tygodniowo. Je tylko pierś. Niestety nie wiem czy po ostatnich problemach z karmieniem nadal 'ciężeje'. Zobaczymy w czwartek.
 
Efilo ja zrobie tak: Dawid ur 24.05 waga ur 3700 jak wychodzil 3470 a nastepnie
13.06-4080
25.06-4700
05.07-5000
10.07-5340
23.07-5820
26.07-6200
 
Tygodniowo przybiera teraz ok. 200 g.

Martwiłam się, że może roszkę za mało, ale lekarka mnie wczoraj uspokoiła, wszystko w jak najlepszym porządku.:tak:
 
Luka mi pediatra powiedziała że Zosia powinna przybierać 170g tygodniowo. Więc 200g na pewno jest ok :tak:

Pycia - rany julek. Co Ty Dawidkowi dajesz jeść???
 
reklama
Efilo ja niestety nie karmie piersia tylko mlekiem nan1 i je w dzien co 3-3,5 h a w nocy ma jedna 5h przerwe i je po 90:-)
 
Do góry