reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Nasza Waga

dorka86

czerwiec 07
Miasto
londyn
Rozwiązania
0
Hej Dziewczyny!
Jak Tam U Was Wygląda Przyrost Wagi?
Ja 20tydz 3 Dni- Przytyłam Tylko 2,5kg

reklama

dorotka.1

doube mamy 06.07,09.10
Miasto
centrum pl
Rozwiązania
0
to szczesciara z ciebie ja mam juz do przodu dobre 4 jak nie 5kg,ale za bardzo nie przejmuje si tym,dzidzia i cala reszta muszą troszkę ważyc,a na brak apetytu nie narzekam,byle nie więcej niz +12kg,buziaczki:-)

Gośka

mamy czerwcowe 2007 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Ja schudłam ponad 10kg. i tak stoje ,ale klucha ze mnie nadal-hi hi:-)

asylan

mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a
Miasto
Melbourne, Au
Rozwiązania
0
ja mam 57kg ale nie wiem dokladnie jak to bylo na poczatku. moja zwykla waga byla 54kg wiec mozna przyjac ze 3kg do przodu...

Goździczek

18 czerwca 2007
Miasto
Tychy
Rozwiązania
0
... a mnie w ciagu ostatnich 20 tygodniu przybyło w sumie 6 kg :happy:
Z tym że I trymestr stał z wagą w miejscu , a w ciągu ostatnich 2,5 tyg. przytylam aż 3 kg hehe ;) Czyli zaczyna się znaczny przyrost :-D Maluszek rośnie i dobrze niech rośnie :-)

siwucha12

mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
No ja też z 6 kg na plusie:-) ważę 68kg

Rozwiązania
0
ja jak narazie tylko 2 ale mój gin twierdzi,że jest w sam raz...może i ma racje?

reklama

asylan

mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a
Miasto
Melbourne, Au
Rozwiązania
0
ma racje malenka. u mnie waga podskoczyla w ostatnich 3 miesiacach tak ze doszlam do plus 14 kg ufff. wszystko przed Toba!!!!

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry