reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dzieciątek

agik suuper zdjecia, a ta sesja w recznikch, boska:)
...dzięki Sorga. Wasza galeria też ekstra i prawdę mówiąc, kiedy ją zobaczyłam od razu zagoniłam Mojego, żeby naszego Wojtusia też wkleił;-)
Tylko, że ja w ogóle nie mam zdjęć z dzieckiem bo tylko biegam z aparatem i cykam a mi nie cykają :-(
 
reklama
Agik, skąd ja to znam??? Wczoraj wkurzyłam się i poprosiłam męża o fotki z Madzią to patrzył na mnie jak na jakiegoś dziwoląga. Ot co to się zachciewa!:-D A ja jak widzę u Madzi jakąś fajną pozę czy minę to od razu ganiam z aparatem. Ech, taki to los fotografów!!!
Ale muszę Ci powiedzieć, że Wojtuś to cała Mamusia! Podobny baaardzo!
A przy okazji, to "ściągnęłam" od Was ten program do zdjęć, bo fotosik już mnie wkurza a ten jest super.;-)
 
dziewczyny ja mam męża fotografa z zawodu, a fotki Miśkowi muszę sama robić. ja mam tylko kilka i to u teściów na płycie - szwagierka robiła, muszę przegrać. mój mąż pewnie by zareagował tak jak mąż dzagud;-)
 
Piotruś 2 dni temu skończył 6 tygodni. Dzisiaj ważył 4730g - najniższa waga 2810g - i mierzył 56cm (przy 50cm urodzeniowych - ale w tych 50 to jakoś nie wierzę...). Wychodzi około 320g przybierania tygodniowo - ładnie jak na samą pierś :-)
 
Piotruś 2 dni temu skończył 6 tygodni. Dzisiaj ważył 4730g - najniższa waga 2810g - i mierzył 56cm (przy 50cm urodzeniowych - ale w tych 50 to jakoś nie wierzę...). Wychodzi około 320g przybierania tygodniowo - ładnie jak na samą pierś :-)
Esia nie dość że nasze dzieci urodziły sie tego samego dnia to jeszcze w dniu dzisiejszym ważą tyle samo! Przez 3 tygodnie przybrała ponad kilogram. Tyle że najniższa waga mojej niuni to 2980. Obwód główki dzisiaj 37 cm a w dniu urodzenia 33cm, długość od główki do pośladków 45 albo 47 niestety zapomniałam:zawstydzona/y:.
 
No to pięknie wam dzieci rosną :tak:
Mój chyba nadrobniejszy ze szystkich czerwcówiątek, ale strzeżcie się, gonimy was ;-):-D
 
Hihi - no właśnie chyba Piotruś się śmietanką opija :-D

Kotek my to w ogóle jakbyśmy bliźniaki miały - termin na ten sam dzień, poród tak samo przyspieszony, teraz ta waga. Oj, ciekawe czy coś z tego będzie ;-)
 
reklama
Esia - Zosia przybierała dokładnie tak samo. :tak:

Piszę 'przybierała' bo jak ją zważyłam po trzech dniach ostatnio to przybrała tylko 50g (chciałam ważyć co czwartek - tak jak się urodziła). I się martwię że coś jest nie tak. No ale zobaczymy jak cały tydzień upłynie. :baffled:
 
Do góry