reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dzieciątek

a babcia (teściowa) twierdzi że Szymek mało je, i "wciska" mi historie że inne dzieci jedzą już ciasteczka, czekolade, nornalny obiad itd.... nie mogę tego słuchać :wściekła/y:
A wiesz, że moja teściowa gada tak samo ;-) :baffled:
Co do słodyczy to nie zgadzam się zupełnie i kategorycznie nie pozwalam, ale i tak nie udało mi się w porę zareagować i mu teściowa wepchnęła kawałek sernika :angry:
Ale powoli zaczynam sama dojrzewać do dorosłych obiadów. Oczywiście nie wszytko, i nie smażone, czy ostre, ale np. zupkę pomidorową naszą zjadł, a teraz w święta takie pulpeciki z własnego mięsa mielonego gotowane z sosem i ziemniakami, kiedyś rybę gotowaną na parze dostał, aaaa no i jajka i chlebka ze święconki. Powolutku i z umiarem chyba można zacząć wprowadzać "dorosłe" jedzenie.
 
reklama
Po wczorajszym ważeniu wiem, że Szymek waży 9600 g, chyba dobrze , co ? :-D
No chyba:-) :tak: Tomek na ostatnim ważeniu miał 8800 (ciągle choruje:-() i 74 cm.
Agik, nasi chłopcy urodzili się w tym samym dniu (nadal nie mam suwaczka - trochę z lenistwa a trochę z braku czasu - ostatnio jestem rzadko na forum).
 
Coś mi się wydaje że źle Laurę dziś zważyli. Ostatnio ważą nas razem (na dokładnej wadze więc sama już nie wiem)i potem odejmują od tego moją wage, bo Laura nie daje się położyć na wadze dla noworodków, i tak miesiąc temu wyszło że nic nie przytyła a dziś waży 11,7 kg czyli 3 kg przez 2 miesiące. Może i tyle waży ale jakoś nie wygląda mi aż na prawie 12 kg, a może? Ile ważą teraz wasze dzieciaczki?
 
Kotek a może jakaś waga inna. O sprzęt mi chodzi;-) Na mojej domowej wadze Zuzka waży zawsze inaczej jak na wadze w przychodni. Tak więc waga od wagi może być różna...:baffled:
 
Kotek no to piękny byłby skok jeśli to prawdziwy wynik :-):tak: Mój okruszek rośnie i nabiera słodkich pucułków ale waga nie wskazuje dużego przyrostu - waży ok. 8,5 kg.
 
reklama
my na dzień dzisiejszy wagi mamy 12.5kg SIEDZE (5).JPG
 
Do góry