reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dziecka

Cześć dziewczynyjestem nowa na forum i mam nadzieję że się wśród Was odnajdępo raz pierwszy mamą zostałam w maju. Zosienka miała 3850 wagi urodzinowej. Teraz zaczynamy 15 tydzień i waży 5870.Co o tym myślicie?
 

Załączniki

  • 20180817_100020.jpg
    20180817_100020.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 91
reklama
Cześć dziewczynyjestem nowa na forum i mam nadzieję że się wśród Was odnajdępo raz pierwszy mamą zostałam w maju. Zosienka miała 3850 wagi urodzinowej. Teraz zaczynamy 15 tydzień i waży 5870.Co o tym myślicie?
To my jesteśmy młodsi o 7tyg i ciężsi o 500g [emoji14] a waga urodzeniowa 3920

Ja myślę, że każdy maluch rośnie wg siebie. Jeśli jest za mało to pediatra na pewno zwróci na to uwagę:)
 
Dzięki:-) właśnie raz już babeczka stwierdziła że mało przybrała A na kolejnej wizycie mówiła, że rośnie w swoim tempie i już zgłupiałam. A ruchliwa jest strasznie, ciągle gdzieś "biegnie " i przewraca się na boki jakszalona
 
Dzięki:-) właśnie raz już babeczka stwierdziła że mało przybrała A na kolejnej wizycie mówiła, że rośnie w swoim tempie i już zgłupiałam. A ruchliwa jest strasznie, ciągle gdzieś "biegnie " i przewraca się na boki jakszalona
Dość mało przybiera na wadze póki co. Nie pamiętam jakie są normy dla pierwszych tygodni ale chyba minimum 180 gr na tydzień. Ale urodziła się duża to może teraz nie chce tak szybko gonić [emoji4]
 
U nas 9tyg i 6600. Wczoraj byłam w pracy i tam dziewczynka 11tyg i 5100, no różnica przeogromna!
Byłam u dobrego pediatry i stwierdził, że mała jest po prostu filigranowa, a przyrosty ma stałe dla siebie:-) jak widać każdy maluch ma swój rytm:-) A nam mamusiom już postaje zamattwianie się i tak przez najbliższych kilkadziesiąt lat:-)
 
Byłam u dobrego pediatry i stwierdził, że mała jest po prostu filigranowa, a przyrosty ma stałe dla siebie:-) jak widać każdy maluch ma swój rytm:-) A nam mamusiom już postaje zamattwianie się i tak przez najbliższych kilkadziesiąt lat:-)
Dokładnie, byle nie są te dzieci wychudzone i wg tam szerokich ram soe w widelki dopasowuja i wszystko gra:)
Moj tez byl duzy jak sie urodzil
Ile ma Twoja teraz tyg i ile miała g w dniu narodzin?
 
reklama
Do góry