reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

Ano mam sporego chłopa :tak: Ostatnio pani myślała, że Misiak ma 9 miesięcy, hehe. Bo on nawet grubaśny nie jest, tylko jest długi :-D A miała być z niego mała kruszynka, hihi.
 
reklama
No no, takie bobasy tu u nas, a moja kruszynka jak miała 6 miesięcy ważyła tylko 7200, zobaczymy jak przy następnym wazeniu. Niesty tylko 300 g miesięcznie przybiera. Moze na moich obiadkach coś więcej zacznie przybierać. Zaraz się okaże że najstarsza będzie najmniejsza!
 
magdaleona moja mala wazy niewiele wiecej - dzisiaj wazylismy i wyszlo 7,54 kg a mamy nieco ponad 5,5 miesiaca; ale nie tym sie martwie tylko tym ze w ciagu ostatnich 3 tyg mala przytyla tytlko 110 g - czyli troszke niezduzo; jak sie skonczy infekcja to zaczne wprowadzac malej nowe posilki :)
 
Maja wazy 7100 tez malutko przez poltora miesiaca przytyla prawie 1,5 kg i lekarka powiedziala ze tyje okolo 0,5 kg na miesiac i jest to prawidlowo :)))
 
no wlasnie - moja mala do tej pory utzrymywala sie na 75 centylu i wg niego powinna przytyc jakies 400 g w miesiac - ale nam wyszlo jak widac duuuzo mniej - i dlatego po chorobie zaczynamy wprowadzanie nowych posilkkow
 
Oliwka od początku była powyżej 50 centyla nawet chyba około 60, lecz sukcesywnie spada i ostatnio waga była już na 50. Mam nadzieję że domowe obiadki zaczną działać i troszkę się podniesie od średniej
 
A moja Kruszynka w poniedziałek w wieku równych 6 miesięcy ważyła 6700 gram!!!! Przybrała przez miesiąc 620 gram :-) Według wagi urodzeniowej waży idealnie :-)
 
dziewczyny nie martwcie sie ze Wasze maluchy mała przybieraja,lekarka mi mowila ze wlasnie po 4,5 miesiacu dziecko powinno przybierac ok.400 g na miesiac,a jak sie zdarzy mniej to nie szkodzi, wazne wlasnie zeby sie utrzymywalo na w maire stale na tym samym centylu
moja juz od dlugiego czasu jest prawie na samej gorze i ladnie przybiera,mimo ze tylko na mleku
 
reklama
Ostatnio moj maz wszedl na wage z Kubusiem i wyszlo ze wazy prawie 10kg, co z reszta odczuwam nosza go na rekach. Dokladnie bede wiedziec w przyszlym tygodniu bo wybieramy sie na szczepienie. Ostatnim razem Kuba wazyl 7750 g i przybral 2kg w ciagu siedmiu tygodni wiec ta dyszka jest calkiem prawdopodobna. Musze tylko tym razem zmusic zeby mi go zmierzyli.
 
Do góry