reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

reklama
Dziś bylismy na szczepieniu, więc my też możemy się policytować, oto wymiary Kubusia:
-masa ciała-8 190g
-długość ciała-68cm
-obwód głowy-42,5cm
-obwód klatki pirsiowej-44cm
Przez 6 tygodni przytył 1,5kg.
Jest na 75 centylu, więc tak troszkę ponad średnią.
Kuba to taki nasz mały kluseczek:-) !
 
Elisabeth no nieźle Kubuś przybiera na wadze :-) Mój synek też nie należy do najszczuplejszych ha ha :-D w porównaniu do innych dzieciaczków ;-) tydzień temu ważył 7500g i długi tak jak Kubuś 68 cm :tak:
Ale się tym nie przejmuję bo jak ino nasze szkrabki zaczął chodzic to szybko to zrzucą ha ha :-D
 
Tak Mon_ka masz zupełną rację, ja też sie nie przejmuję wagą Kuby, z resztą lekarz powiedział, że nie jest otyły tylko troche większy od przeciętnych maluchów w tym wieku. I jestem pewna,że jak ruszą w świat na własnych nogach to tłuszczyk zamieni sie w mięśnie:-) ! Wkurza mnie tylko jedna rzecz- jak niektórzy gdy spojrza na Kubę to od razu mówią jaki to on jest gruby:wściekła/y: WRRRR!!! Piszę tu oczywiście o swoich znajomych.
 
Czesc Kobietki

Wazylam dzis nasza niunie i mam niezle osiagniecia Maya wazy 6.200 kg i mierzy 65 cm. Jestem dumna z mojej coreczki.

Pozdrawiam:-)
 
elisabeth nie zwracaj uwagi na takie komentarze jakie masz od znajomych. Faktycznie dzieci zrzucają tłuszczyk jak zaczynają chodzić, a do tego chlopak olbrzymek to super sprawa. Moj Olek tez jest duzy (wazyc go bede w srode) i wyglada jak połroczny bobas (porownywałam z maluchem koleżanki). Ale Olek nie jest grubiutki, tak jakoś mu sie to rozłożyło po ciałku.

Moj brat miał tak grubiutkie dzieciaki, wygladały jak ten chipek z opon micheline :-D serio identycznie. A teraz maja dwa latka i są ok, jak inne dzieci.
 
Dzięki Milkshake! Kuba nie wydaje mi się gruby, on ma pultaśne policzki, a jak jest ubrany to tylko je widać i stąd te komentarze. A zresztą jak chca to niech gadaja a ja i tak wiem że mój synek jest najpiękniejszy na świecie, tak samo jak Wasze maluchy!
 
Elisabeth nie przejmuj sie głupimi uwagami, ja tak robie ;-) a jak mnie ktos konkretnie wkurzy to odwale mu taki komentarz, że mu w pięty wchodzi ha ha:-D :-D :-D A ja przypuszczam, że oni tak mówia bo Ci zazdroszczą ślicznego i zdrowego synka ;-) :-) :tak:
 
mon_ka tak jak mowisz, zazdroszczą i tyle, a nie mają się czego czepić to mowią, że za gruby!!!! A spójrzcie na pysio Kubusia, normalnie cudo :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: Najważniejsze zdrówko, takiego jestem zdania.

Ja czasem mam wrażenie, że jestem jakaś zaślepiona, bo Olek to dla mnie ósmy cud świata, wszystko mi się w nim podoba, jejku taka jestem w nim zakochana, że czasem się zastanawiam czy wszystko ze mną wporządku.
 
reklama
Milkshake - ten zachwyt to chyba norma. ja uwazam, ze moja Ninka to najpiekniejsze dziecko na swiecie. normalnie moglabym ja polknac jest taka sliczne :-);-):-)
 
Do góry