reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

Moniqa

i moje dwie połówki :)
Dołączył(a)
16 Maj 2005
Postów
8 273
Bylam dzisiaj wymierzyc i zwazyc mojego syneczka i tak nie natchnelo ze mozna by utwozyc tez taki watek ;-)

Waga urodzeniowa 2880; przy wypisie 2700; z dzisiaj 3600 :happy:
Dlugość 52 cm; z dzisiaj 52 cm ( wg pielegniarki) 54 cm (wg Naszej miarki domowej) :happy:
Obwod glowki 32 cm; z dzisiaj 35,5 :happy:
Onwod klatki piersiowej 31 cm; z dzisiaj 36,3 :happy:

Rośnie moja kluseczka ;-)

A jak wyglada to u Waszych pociech :confused::-)
 
reklama
U nas dzisiejszy pomiar (6 tygodni skonczone):

Waga urodzeniowa 2780; przy wypisie 2560; z dzisiaj 4150
Dlugość 54 cm; dzisiaj nie była mierzona. (po ciuszkach widac, ze jakies 4-5 cm)
Obwod glowki 35 cm; z dzisiaj 38,5 cm
Onwod klatki piersiowej 31 cm; z dzisiaj 37 cm
 
Czesc,dzis bylam na szczepieniu.Oto jej wymiary:

Waga urodzeniowa 3130; przy wypisie 2910; gdy miala 2 tyg.i 6 dni byla wazona(to byl 11 pazdziernika) wazyla 3750z; dzisiaj 4630
Dlugość 52 cm; dzisiaj nie była mierzona.
Obwod glowki 35 cm; z dzisiaj 38 cm
Onwod klatki piersiowej 33 cm; z dzisiaj 38 cm

Ale mamy fajne pyzate babelki
 
ja już po szczepieniu - nie było tak źle. Mała się raz zaniosła płaczem, ale na chwilkę :-)
Wiecie ile waży?????!!!! 5770 g !!!!!!!! Mam w domu małego hipopotama :tak: :-D
 
oj Mamuska duza ta Twoja dzidzia!:szok:
Marika przedwczoraj wazyla 4330 (urodzeniowa waga 2540) i miała 54 cm (urodzeniowy wzrost 51 cm):-) Aha a obwód główki mierzony 2.11 u lekarza to 37 cm (urodzeniowy 31 cm) a klatki piersiowej chyyyba 35 cm (urodzeniowego nie znam)
 
podobno wielka :tak: :-) Ja tego wprawdzie nie widzę, bo i Macias był taki, więc to mi się wydaje normalne, ale każdy mówi, że wielka. No ale ona już na starcie miała 4000 g a Maciek 4200 :happy:
 
No to niezle Nam sie te maluchy wybily ... Mamuska ale Twoja niunia to wszystkich kladzie :laugh2:;-) ... Dawidek w poniedzialek wazyl juz 3960 i mial 55 cm ... jak tak dalej pojdzie to ja bede z dziwgiem go karmila :laugh2:
 
Dziś Mariczka waży już 4430. Od dłuższego już czasu wychodzi że przybiera pięknie po 50 g dziennie. To podobno duzy przyrost... No i dobrze niech rosną nasze Maleństwa :-)
 
reklama
Hejka,
nasza Amelka jest po badaniu w biurze konsultacyjnym, i przybrala na wadze az 300 gram tygodniowo :-) ,
przy urodzeniu miala 2960 g. a teraz w III tygodniu 3820 g.
Niestety nadal nie wiem ile mierzy moja mala, bo tego tutaj sie nie praktykuje, ale po ubrankach widac ze rosnie jak na drozdzach :happy:
 
Do góry