reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Naszych Maluszków

dotaZ

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Grudzień 2006
Postów
4 412
Dziewczyny będziemy mogły sobie porównywać, zapisywać...;-)

No oczywiscie jak znajdziemy na to czas, szczególnie teraz:-)

Mój Krzyś: po urodzeniu- waga 3850 gr

- wzrost 57 cm

Dzisiaj-czyli 1 tydzień i 6 dni-waga 4300 gr
 
reklama
Dotka, to Twoj Krzysio tak na cycu dobrze wykarmiony?!:-) No to szczesciara z Ciebie, ze tak ladnie i szybko rosnie! Bedzie z niego kawal chlopa!;-):-)
 
Pryzybela mój to na moim pokarmie ale ściąganym i dodatkowo na sztucznym bo mojego mu za mało:tak::-)
 
reklama
Ataata i pewnie też złośnica jeśli chodzi o jedzenie
:tak::tak::tak: oj dokładnie, cyca nie pociagnie, a jak pociągnie to po chwili puszcza i sie drze w niebogłosy, albo złapie i uśnie po 3 minutach. Na butle zas tak sie rzuca jakbym ją conajmniej głodziła i tak pije, że sie krztusi albo nie nadąża łykac i bokami jej sie wylewa:-D
No mówie Ci śmiech na sali ;-)
 
Do góry