reklama

Waga naszych dzidziolków w brzuszku :-D

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez Natalka21, 20 Sierpień 2006.

1. Natalka21

Natalka21 Zaangażowana w BB

Oglądając tak wasze wszystkie brzuszki jestem ciekawa ile wasze dzidziolki waża teraz w brzuszku.Ja niestety nie moge wkleić zdjecia mojego brzusia ale przy ostatnim USG moj bąbelek ważył 1955 gram.Dokładna data USG to 24.07.2006 a był to 32 tc,ciekawe czy do porodu moj dzidziuś jeszcze wiele przybierze na wadze? ::) :laugh:

Pozdrawiam ;D

2. royanna

royanna Szczesliwa mamusia :)

Ja na usg bylam ostatnio 20 lipca i bylo to juz ostatnie usg przed porodem(robione w 34tygodniu) ale niestety nie znam wagi naszego Malenstwa, poniewaz nie chodze prywatnie tylko do publicznych lekarzy, a tam gdzie chodze maja stary sprzet i pan doktor nie mogl mi powiedziec ile wazy moj dzidzius :( Dowiem sie tego dopiero po porodzie ;D

3. reklama
  4. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Ja na ostatnim USG byłam 11 sierpnia (35 tydzień) mała ważyła tylko 2205g mam nadzieję że do porodu jeszcze przybierze na wadze bo to jednak malutko ::)

5. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Moje 8 sierpnia - 34t5d - po 2600g wg usg ale lekarz mówił, że w rzeczywistości trochę mniej.

6. Natalka21

Natalka21 Zaangażowana w BB

Ja wlasciwie jestem ciekawa ile moje malenstwo jeszcze przybierze.Mam nadzieje ze to bedzie w sam raz ;) ani za mało ani za dużo  ;) ;)

7. Thea

Thea Fanka BB :)

nasza dzidzia 4 lipca ważyła 1927 g - 26 tydzień

we wtorek idę na ostatnie usg, jestem ciekawa ile ciałka przybrała

8. kanga_aga

kanga_aga Fanka BB :)

mój w 37 tc ważył równe 3 kilo - dlatego chcę jak najszybciej urodzić, coby niemieć problemów z wypchaniem Olbrzyma na świat :)

9. edi

edi mamusia Wojtusia

Mój Wojtuś w 37tc ważył 2800gr. nie dużo,ale też nie mocno za mało ;)

10. reklama
  11. Thea

Thea Fanka BB :)

a tak naprawdę ta waga jest obliczana na podstawie wymiarów ciałka , wiec jest jedynie przyblizeniem, a jeśli lekarz niedokładnie ściągnie pomiary to o pomyłkę nietrudno. Podobno często się zdarza, że dzidziuś co miał ważyć 4 kg , waży 3 i odwrotnie.

12. Aga_Mazury

Aga_Mazury Wrześniowe mamy'06

Moje "facety" na ostatnim Usg ważyły ..jeden 2200 a drugi 2400...(coś takiego w każdym razie) to był 10.08. kolejne ważenie w środę 23.08 ;) to był 33/34 tydzień

Poleć forum