reklama

Waga naszych dzidziolków w brzuszku :-D

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez Natalka21, 20 Sierpień 2006.

1. Natalka21

Natalka21 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oglądając tak wasze wszystkie brzuszki jestem ciekawa ile wasze dzidziolki waża teraz w brzuszku.Ja niestety nie moge wkleić zdjecia mojego brzusia ale przy ostatnim USG moj bąbelek ważył 1955 gram.Dokładna data USG to 24.07.2006 a był to 32 tc,ciekawe czy do porodu moj dzidziuś jeszcze wiele przybierze na wadze? ::) :laugh:

Pozdrawiam ;D

2. royanna

royanna Szczesliwa mamusia :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja na usg bylam ostatnio 20 lipca i bylo to juz ostatnie usg przed porodem(robione w 34tygodniu) ale niestety nie znam wagi naszego Malenstwa, poniewaz nie chodze prywatnie tylko do publicznych lekarzy, a tam gdzie chodze maja stary sprzet i pan doktor nie mogl mi powiedziec ile wazy moj dzidzius :( Dowiem sie tego dopiero po porodzie ;D

3. reklama
  4. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja na ostatnim USG byłam 11 sierpnia (35 tydzień) mała ważyła tylko 2205g mam nadzieję że do porodu jeszcze przybierze na wadze bo to jednak malutko ::)

5. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moje 8 sierpnia - 34t5d - po 2600g wg usg ale lekarz mówił, że w rzeczywistości trochę mniej.

6. Natalka21

Natalka21 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja wlasciwie jestem ciekawa ile moje malenstwo jeszcze przybierze.Mam nadzieje ze to bedzie w sam raz ;) ani za mało ani za dużo  ;) ;)

7. Thea

Thea Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nasza dzidzia 4 lipca ważyła 1927 g - 26 tydzień

we wtorek idę na ostatnie usg, jestem ciekawa ile ciałka przybrała

8. kanga_aga

kanga_aga Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mój w 37 tc ważył równe 3 kilo - dlatego chcę jak najszybciej urodzić, coby niemieć problemów z wypchaniem Olbrzyma na świat :)

9. edi

edi mamusia Wojtusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój Wojtuś w 37tc ważył 2800gr. nie dużo,ale też nie mocno za mało ;)

10. reklama
  11. Thea

Thea Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a tak naprawdę ta waga jest obliczana na podstawie wymiarów ciałka , wiec jest jedynie przyblizeniem, a jeśli lekarz niedokładnie ściągnie pomiary to o pomyłkę nietrudno. Podobno często się zdarza, że dzidziuś co miał ważyć 4 kg , waży 3 i odwrotnie.

12. Aga_Mazury

Aga_Mazury Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moje "facety" na ostatnim Usg ważyły ..jeden 2200 a drugi 2400...(coś takiego w każdym razie) to był 10.08. kolejne ważenie w środę 23.08 ;) to był 33/34 tydzień

Poleć forum