reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

oj, ja rzadko na listopadówki zaglądam ;-) no ale Asia przynajmniej waży swoje, a Gajka chudzina na dodatek.. wszystko jej z tyłka spada do tego stopnia, że zaczęłam rajstopki wkłądać pod body, a nie odwrotnie jak kiedyś.. Widzę, ze Asia podobnie jak Gaja miała zatrzymanie wzrostu.

Klaudzia - Olivierek nieduży i szczuplutki po mamusi :-) jestem pod wrażeniem Twojej wagi!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
oj, ja rzadko na listopadówki zaglądam ;-) no ale Asia przynajmniej waży swoje, a Gajka chudzina na dodatek.. wszystko jej z tyłka spada do tego stopnia, że zaczęłam rajstopki wkłądać pod body, a nie odwrotnie jak kiedyś.. Widzę, ze Asia podobnie jak Gaja miała zatrzymanie wzrostu.

Klaudzia - Olivierek nieduży i szczuplutki po mamusi :-) jestem pod wrażeniem Twojej wagi!!!

Szczuplutki po mamusi bym nie powiedziala choc fakt po porodzie w koncu wrocilam do swojej wagi :) dzieki :*

Dziunka, Oli zawsze byl malutki choc na 50 centylu zawsze sie utrzymywal i dopiero teraz patrzac na posty ile inne dzieciaczki maja wzrostu doszlo do mnie jakiego mam kurdupelka w domu :) musze sprawdzic co z tym jego wzrostem na siatce centylowej

Sprawdzilam wlasnie jak se miesci w centylach i jest tuz po nizej 50 wiec nie jest zle :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wasze dzieci wcale nie sa malutkie. Moja dawno nie mierzona ale pewnie max ma 80cm a zawsze taka dluga byla. Waży coś +- 11kg
 
reklama
Ilona tak na codzien moze tego nie widac ale gdy np spotykam sie z Pola i jej Kubus ma 90cm to naprawde widac roznice hehehe :)


No ale 90 cm to dużo ;-)

To znalazlam w necie:
(...) Dziecko po ukończeniu 1 roku życia waży przeciętnie 10,2 kg.
Przyrost wzrostu niemowlęcia wynosi średnio 10 cm w I kwartale, do 4 cm w IV kwartale. Dziecko roczne ma przeciętnie wzrost 76 cm. (...)
 
Do góry