reklama

WAKACJE, MIERZEJA WIŚLANA I MOŻE INNE?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez baśka, 31 Marzec 2006.

1. baśka

baśka Mama Karola i Bartka

Dziewczyny - pisałam Wam o Kątach Rybackich i kilka mnie pytało o namiary więc podaję co mi do tej pory Marzena powiedziała:
    "-Postaramy się jak najszybciej zrobić fotki to prześlę Ci na maila i ewentualnie możesz wstawić na forum
    - przed majem 15 zł od łóżka,w maju czerwcu -25zł,lipiec sierpień -30zł,wrzesień 25 zł i póżniej znowu 15zł.A i w ciepłą jesień dobrze przyjechać z jakims chorowitym dzieckiem na kilka tyg nad morze powdychać jodu
    -spokojna miejscowośc to dla tych ,którzy chcą sobie odpocząć,a jak chcą wesołe miasteczko na którym trzeba wydać kupę kasy to jest bardzo niedaleko do Krynicy
    -Po Zalewie można popływać statkiem
    INFO Marzena nr kom.506-070-911
    I jeszcze napisze jakie  pokoje 2 pokóje dwu osobowe,2 pokoje cztero osobowe,2 pokoje trzy osobowe i to są pokoje po 30zł za łóżko z łazienkami
    W tym roku nie damy rady zrobić wszędzie łazienek,więc bedą też 3 pokoje trzy osobowe ze wspólną łazienką po 25 zł za łóżko i 1 pokój ze wspólną łazienka trzy osobowy za 30 zł,ale z tarasem"
    to chyba na tyle

Jak będę miała zdjęcia to wstawię :)

2. reklama

Poleć forum