reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAKACJE, MIERZEJA WIŚLANA I MOŻE INNE?

baśka

Mama Karola i Bartka
Dołączył(a)
20 Lipiec 2005
Postów
8 483
Miasto
Elbląg
Dziewczyny - pisałam Wam o Kątach Rybackich i kilka mnie pytało o namiary więc podaję co mi do tej pory Marzena powiedziała:
"-Postaramy się jak najszybciej zrobić fotki to prześlę Ci na maila i ewentualnie możesz wstawić na forum
- przed majem 15 zł od łóżka,w maju czerwcu -25zł,lipiec sierpień -30zł,wrzesień 25 zł i póżniej znowu 15zł.A i w ciepłą jesień dobrze przyjechać z jakims chorowitym dzieckiem na kilka tyg nad morze powdychać jodu
-spokojna miejscowośc to dla tych ,którzy chcą sobie odpocząć,a jak chcą wesołe miasteczko na którym trzeba wydać kupę kasy to jest bardzo niedaleko do Krynicy
-Po Zalewie można popływać statkiem
INFO Marzena nr kom.506-070-911
I jeszcze napisze jakie  pokoje 2 pokóje dwu osobowe,2 pokoje cztero osobowe,2 pokoje trzy osobowe i to są pokoje po 30zł za łóżko z łazienkami
W tym roku nie damy rady zrobić wszędzie łazienek,więc bedą też 3 pokoje trzy osobowe ze wspólną łazienką po 25 zł za łóżko i 1 pokój ze wspólną łazienka trzy osobowy za 30 zł,ale z tarasem"
to chyba na tyle

Jak będę miała zdjęcia to wstawię :)

 
reklama
Do góry