reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z brzuszkiem

Tangerieme

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2019
Postów
170
Dziewczyny poradzicie gdzie można jechać na wakacje z brzuszkiem? W sumie można powiedzieć w 7 miesiącu. Loty samolotem odpadają oczywiście. Jakieś fajne miejsca gdzie nie można się nudzić. Na plazy nie wiem czy nie byłoby ciężko się wylegiwać w słońcu czy pod parasolem. A może macie jakieś sprawdzone fajne hotele nad morzem w górach nad jeziorkami nie wiem z basenami na wakacje zeby tez nie jakaś agroturystyka.
 
reklama
Rozwiązanie
Właśnie z tak małym brzuszkiem ja się nie mecze. Dzisiaj łaziłam nawet po górach i skarpach gdzie się musiałam ratować gałęziami. Daje radę jeszcze chodzić tak. Ale z upałem masz racje. Już tak nie posiedzę na słońcu. Dzisiaj pół godziny pokezalm na leżaku z przykrytym brzuszkiem choć trochę by się opalic. Uwielbiam takie słońce. Ale fakt już inaczej się czuje temperaturę. Wybrałam już apartamenty w Dziwnówku dziękuje. Na weekend się będę plażowac jednak i wdychać jod.
Nie podpowiem ci żadnego konkretnego miejsca w Polsce bo nie wiem ale kilka generalnych rad mogę sprzedać.
Jeśli plaża to pod parasol. W 7 miesiącu temperatury odczuwa się nieco inaczej i o przegrzanie łatwo.
Gdzieś, gdzie jest płasko. Raczej strome Tatry odpadają no chyba ze pochodzisz z rodziny kozic górskich :p
Gdzieś gdzie będziesz miała pod ręka jakiś sklep czy restauracje w razie gdyby zachciało ci się jeść, pic, siusiu.
Gdzieś gdzie będziesz miała sygnał żebyś w razie w mogła zadzwonić po kogoś.
Wybór lokalizacji już zależy od ciebie. Ja się lepiej czuje w pagórkach niż nad morzem ale to już moje osobiste preferencje.
 
Właśnie z tak małym brzuszkiem ja się nie mecze. Dzisiaj łaziłam nawet po górach i skarpach gdzie się musiałam ratować gałęziami. Daje radę jeszcze chodzić tak. Ale z upałem masz racje. Już tak nie posiedzę na słońcu. Dzisiaj pół godziny pokezalm na leżaku z przykrytym brzuszkiem choć trochę by się opalic. Uwielbiam takie słońce. Ale fakt już inaczej się czuje temperaturę. Wybrałam już apartamenty w Dziwnówku dziękuje. Na weekend się będę plażowac jednak i wdychać jod.
 
Rozwiązanie
Do góry