reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z dziećmi

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
28 Październik 2011
Postów
2
Planujemy wakacyjny wyjazd z dziećmi (7 i 3 lata). W jaki sposób sensownie wybrać hotel tak aby faktycznie był on "przyjazny dzieciom" czy rodzinom z dziećmi? Są jakieś sprawdzone hotele w Egipcie? (Hurgada) Najchętniej z polskimi animatorami. Jak taka opieka zazwyczaj się odbywa?
 
reklama
Witam,

W odpowiedzi na przesłany post informuję, iż są Hotele przyjazne dla rodzin z dziećmi w Hurghadzie. Wiele Hoteli posiada zjeżdzalnie dla dzieci, brodzik, animacje, mini club. Często jest do wynajęcia opiekunka dla dzieci. Mogę zaproponować Hotel Jungle Aqua Park, Iberotel Aquamarine Resort, Sindbad Aquapark, Titanic Beach, Lillyland Beach Club Resort. W Hurgadzie nie ma raczej animacji w języku polskim.

Z pozdrowieniami,

BP Alfa Star.
 
Titanic resort ma Polskiego animatora :tak: ale takiego ogólnego nie dla dzieci :tak:

Polski animator zajmuje się dziećmi od 4 lat w górę . Praktycznie wygląda to tak że zajęcia w mini klubie są od 11 do np 13 . a potem od 15 do 17 czy 17: 30 . dzieciaki mają malowanie , przedstawienia , zabawę , naukę angielskiego i masę innych rzeczy :tak: Opiekunkę do małego dziecka można było wynająć , ale zwykle są to panie miejscowe :tak: przynajmniej tam gdzie byłam
 
Ja ze swojej strony proponuję hotel Sunrise Sentido Dream. Niestety nie jest w Hurgandzie, ale ma doskonałe opinie. Bardzo chwalony przez gości zarówno za standard, jak również za jedzenie oraz fantastyczne animacje dla dzieci. Polecany dla rodzin. Bardzo mi miło,że również nasi rezydenci zostali uznani za pomocnych:-) Większość osób podkreślała czystość i porządek panujące zarówno w hotelu, jak i na terenie całego resortu. To, co ważne hotel jest klimatyzowany. Warto pamiętać, że najwyższe temperatury panują w Egipcie w lipcu.Dlatego wybierając się wtedy na wakacje koniecznie trzeba pamiętać o piciu dużej ilości napojów!!! Woda z kranu nie nadaje się do spożywania, należy używać jedynie butelkowanej - również do mycia zębów. Chętnie odpowiem na pytania i wątpliwości.

I jeszcze jedno - dzięki ofercie BABY BOOM tygodniowy pobyt All Inclusive (w zaproponowanym przeze mnie hotelu) dla Pana rodziny to koszt 6696 zł. przy wylocie z Katowic lub Warszawy 29.06 Zapraszamy:-)



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziękuję bardzo za cenne informacje. Zreflektowaliśmy się trochę z żoną - w kwestii terminów i temperatur... Wyjazd w lipcu czy sierpniu może być pod tym względem chyba dość uciążliwy. Czy dla dzieci nie będzie za gorąco? Może jednak poszukać czegoś w terminach wrześniowych czy nawet październikowych? Czy w tym czasie (nie wiem czy to już po sezonie) można będzie liczyć na opiekę polskich animatorów?
 
reklama
Na pobyt z dziećmi w Egipcie zdecydowanie proponuję wrzesień- listopad, lipiec i sierpień to okres upałów ( chyba, że ktoś takie lubi :). Polskich animatorów rzadko można spotkać w egipskich hotelach, animacje prowadzone są najczęściej w języku angielskim. Na opiekę polskojęzycznego rezydenta natomiast u nas można liczyć cały rok.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry