reklama

Wakacyjna wyprawa? Góry, morze, jezioro?

Temat na forum 'Mamy wędrowniczki' rozpoczęty przez Nadulina, 16 Marzec 2014.

1. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

Myślicie już o wakacyjnych wędrówkach?
    Ciągnie nas na jakiś dłuższy wyjazd we trójkę, synek będzie miał wtedy 17 miesięcy. Interesuje nas wyjazd gdzieś w Polsce.
    Najchętniej pojechała bym w góry,ale nie wiem czy synek da radę. Nad morze moim zdaniem w te upały za ciepło i za tłoczno.
    Za to myślimy jeszcze o jakimś jeziorze i namiocie.

A u Was jakieś plany? Jakie miejsca polecacie? Wyjeżdżałyście na dłuższe wakacje z takimi maluszkami?

2. Skodzia

Skodzia Fanka BB :)

My w tym roku jak urodzi sie mala to odpuszczamy wojaze, chociaz kto wie :-)

Nie bedzie Wam ciezko pod namiotem z takim Maluszkiem? Ale w sumie jak nie sprobujecie to sie nie dowiecie ;-)

3. reklama
  4. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

My w ubiegłe wakacje jak synek miał ponad pół roku byliśmy nad jeziorem, i było na prawdę fajnie. Ale im mniejsze dziecko tym łatwiej, z takim 1,5roczniakiem to już jest ciężej, bo ucieka, i ma swoje widzimisię :p

5. marta821

marta821 Zaciekawiona BB

a my chcemy w tym roku jechać w Bieszczady, a konkretnie w okolice Soliny :)

6. superdzieciaczki

superdzieciaczki Początkująca w BB

Ja z dziećmi zawsze nad morze jeździliśmy. Moja córcia pierwszy raz pojechała z nami na wakacje gdy miała 1,5 miesiąca i wszystko było w porządku. W górach podobno takie małe dzieci mogą mieć problem z oddychaniem.

7. LenaMama

LenaMama Zaciekawiona BB

również polecam Bieszczady:) Dziecko do nosidełka turystycznego i już można śmigać po Połoninach. Trasy nie są trudne, więc wszyscy powinniście dać radę:)

8. Aleksansra

Aleksansra Początkująca w BB

Ja kocham polskie morze, Bookapart ma świetny wybór noclegów w Trójmieście, zawsze uda nam się znaleźć przytulny pokój :) Chyba najbardziej lubię Sopot.

9. cocogirl

cocogirl Początkująca w BB

My dotychczas spędzaliśmy wakacje nad morzem, rodzina tam mieszka ;) ale nastawiamy się na odrobinę więcej szaleństwa w przyszłym roku i może spróbujemy góry z naszymi maluchami ;) Może właśnie Bieszczady

10. reklama
  11. marika.sobczycka

marika.sobczycka Początkująca w BB

Ja na takie wyjazdy z reguły wybieram morze - chyba łatwiej z maluszkiem ;) choć mąż ostatnio fascynuje się górskimi spacerami z nosidełkiem na plecach ;P Zawsze dużą uwagę przykładam do wtyboru miejsca noclegowego, Sprawdzając jakość obsługo pytam np o certyfikaty( Złoty Standard – Hotele i Obiekty Hotelarskie – Współpraca Partnerska, Hotele o najwyższym standardzie obsługi Gości, Audyt dla hoteli, Certyfikacja hoteli, Szkolenia dla branży hotelarskiej, Doradztwo, promocja i marketing dla hoteli.

udanego planowania wakacji!

12. wiga7

wiga7 Początkująca w BB

Bieszczady to piękne miejsce, wile tras nie jest zbyt wzmagających więc z dzieckiem w nosidełku dasz sobie spokojnie radę :)

Poleć forum