reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla macoch: Jak Wam się układa z Waszymi pasierbami?

Blue girl- gratulacje!!!

Minka- to nawet nie wiedziałam że ten konrad to taki cwaniak. Oglądałam kiedyś program gdzie psycholog radziła postępować z dzieckiem na zasadzie odbicia lustrzanego- żeby poczuł jak sę sam zachowuje.Wedle tej zasady wypadałoby też przy jego ojcu być dla niego miłym a jak tatuś wyjdzie to pokazać gówniarzowi...
 
reklama
Blue girl- gratulacje!!!

Minka- to nawet nie wiedziałam że ten konrad to taki cwaniak. Oglądałam kiedyś program gdzie psycholog radziła postępować z dzieckiem na zasadzie odbicia lustrzanego- żeby poczuł jak sę sam zachowuje.Wedle tej zasady wypadałoby też przy jego ojcu być dla niego miłym a jak tatuś wyjdzie to pokazać gówniarzowi...

mówisz odbicie lustrzane... hehe chyba musiałabym do niego mówić ty ****u:-( bo on do mnie mówi czesto i gesto dziwko!!!!!!! porazka... w tym kierunku jednak nie pojde...

blue girl no no ;-)
 
O rety, to naprawdę skandal. A ma dopiero 14 lat, co to będzie jak będzie miał 16, 17... Coś z tym faktycznie trzeba zrobić tylko co... A co na to jego tatuś, muwisz mu co synuś wyprawia podczas jego nieobecności?
 
O rety, to naprawdę skandal. A ma dopiero 14 lat, co to będzie jak będzie miał 16, 17... Coś z tym faktycznie trzeba zrobić tylko co... A co na to jego tatuś, muwisz mu co synuś wyprawia podczas jego nieobecności?
oczywiście że wie! ale to sa słowa moje przeciw słowom synusia...
 
To nagraj może wtedy tatuś zrozumie że trzeba podjąć jakieś radykalne środki. Nie ma co liczyć że biedaczek się przyzwyczaji i samo minie, zbyt długo mieszkacie razem...:no:
 
Ostatnia edycja:
Bluegirl gratulacje!!!!!!! A jak mała i eks zareagowały?
Minka nie daj się, zreszta masz już pewnie doświadczenia:) Ja też mieszkałam z ojcem, ale nigdy w jego prywatne życie się nie wtrącałam. Współczuję takiego domownika, ale chyba wiele zależy od rodzica:confused:
Izyda a jak układają się stosunki Twoje z Wiki bo juz troche Was podczytałam:zawstydzona/y: Ale racji tego że mam wielu podczytujących to uważam na to co piszę:happy2:
Własnie mój partner jest na rozmowie z eks,bo mają sprawę we wrześniu... kolejną... Bo ona raz się zgadza a za chwile nie i tak kwadratura koła...

Pozdrawiam:-)
 
Dzięki dziewczyny. Na razie wiem tylko ja i M. i na razie chyba tak zostanie. Zacznę od powiadomienia swojej rodziny.
Co do eksiowej, to nie mam wątpliwości jaka będzie reakcja - ona jest bardzo przewidywalna w tej swojej zajadłości i uprzykrzaniu wszystkim życia. Zobaczymy co to będzie dalej....

Minka, trzeba g******** usadzić, przez kolano i spuścić manto;) a tak na poważnie, to może faktycznie go nagraj go i puść tatusiow, najlepiej przy nim.

pozdrawiam:)
 
A oto ulubione zajęcia wiki. Czytanie nie wchodzi w grę- gazeta jest po to by oglądać która gwiazda w co się ubrała i co to ja bym chciała z tego mieć.
 

Załączniki

  • PIC_0058.jpg
    PIC_0058.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Izyda fajna fotka:-D Chyba obrazuje większość współczesnych nastolatek.
Fajnie,ze macie takie relacje z Wiki. Szkoda,że sa problemy ale z tego co piszesz to probujecie je zwalczać i może będą skutki w przyszłości:-)
A co się stało z mamą Wiki,że tak niedyskretnie spytam:zawstydzona/y::confused:
 
Do góry