reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wątek na smutki, złości i niedogodności

MilaGda jestem z tobą w oczekiwaniu na te nasze spóźnialskie dzieciaczki :baffled: powoli łapie doła, narzekam na wszystko i do tego jescze płaczka ze mnie :dry: ja z reguły niecierpliwa więc te dni dla mnie będą katorgą :baffled:
 
reklama
Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Ja też dołączam . Idę dzis na ktg i usg nie wiedzieć po co bo nie mam żadnego skurczu. Całą noc nie spałam bo czekałam aż zacznę rodzić , postawiłam sobie torbę przy łóżku z mocnym postanowieniem że Synek będzie punktualny. I nic:-(. Już normalnie wymiękam:-:)-:)-(.
 
Dziewczayny wiem co czujecie bo ja pomimo tych jeszcze 11 dni do porodu to tez tak sie nie moge doczekac i denerwuje i wogole a wy dzis juz macie terminy.... ale na pocieszenie ze do tygodnia juz napewno urodzicie nie da sie oprzeniesc ciazy dluzej wiec terazx tylko odliczanie ostatnie..czego zycze byscie dlugioo nie musialay czekac na swoje pociechy.... ja pewnie w tym watku tez nazekac bede za jakis czas.... bo u mnie tez sie nic a nic nie zapowiada... naoprawde...
 
Hej jestem nowa choc moja niunia ma juz prawie 5 miesiecy.Urodzila sie 27 kwietnia.

Mam dola musze siedziec w pracy kiedy moja niunia w domciu,ma opieke-babcia,dziadek i tata.

Ale przechyla glowenke w jedna strone boje sie wszyscy naokolo mowia ze przesadzam,ze histeryczka ze mnie ale nie wiem co robic?

czy ktos ma podobne problemy:crazy:
 
tak wszystkie mamy borykają się z tym problemem inne chcą do pracy inne nie inne cierpią z tego tytułu inne nie więc normalna sprawa luz a co do przechylania główki proponuje wizyte u neurologa kontrolną i ci powie czy ok czy nie
 
Do góry