reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

watek zamkniety - glosowanie

czy jestes za zamknieciem glownego watku?


  • Wszystkich głosujących
    25

marianeczka

persona non grata
Dołączył(a)
4 Listopad 2004
Postów
4 334
kto jest za, a kto jest przeciw. oglaszam glosowanie jawne, powszechne, rowne i tak dalej i tak dalej... a co z tego wyjdzie - sie przekonamy :)
 
reklama
przypomina mi sie: "czy jestes za pelna realizacja programu radykalnego odnowienia gospodarki, zmierzajacego do wyraznej poprawy warunkow zycia spoleczenstwa, wiedzac ze wymaga to przejscia przez trudny okres 2- 3 letnich, szybkich zmian?" hehehe
 
no to i ja zaglosowalam, chociaz wiecie co, nie jestem wciaz pewna swojej decyzji...:zawstydzona/y::confused:, ale mysle, ze dlugo jeszcze nie bede pewna, bo w kazdej opcji sa minusy spore, ale poniewaz lekko sklaniam sie ku jednej, to... zaglosowalam

ale pokrecona jestem
zawsze bym chciala i jedno i drugie
 
mi nie przeszkadza otwartość tego wątku. Jeśli jednak zostanie zmknięty też nie będzie mi to przeszkadzało. Tylko żeby te dziewczyny, które teraz piszą na naszym wątku, a nie mają dostępu do wątku zamkniętego nie zostały na lodzie.
 
Ja chyba i tak nie napiszę nic więcej na zamkniętym, niż bym napisała tu... ale mam podobnie jak Giza - zamknięcie nie będzie mi też przeszkadzał. Ale jestem też za włączeniem Kaliny.
 
reklama
Witajcie !
Dziekuję wszystkim Miłym Kwietnioweczkom, za to ,ze pamietacie o mnie i nie chcecie sie mnie tak szybko pozbyc!!!!!:happy: :-) :-) :-)
Jednak mam pewne zastrzezenia do tego glosowania, a mianowicie brakuje mi tu jeszcze jednej opcji ,tak jak nakazuja wszystkie prawidła prawnicze i demokratyczne;-) , zeby glosowanie bylo sprawiedliwe;-) czyli krotko mowiac powinno byc jeszcze " nie wiem" , wstrzymuje sie od glosu " czy cos podobnego. To tylko tak na marginesie .
 
Do góry