reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wątek zamkniety-lista

reklama
eee ja chyba nie mam czasu, pytałam administratora czy mogą być dwie moderatorki na zamkniętym, czekam na odpowiedz. Dziewczyny przecież zawsze będzie można dołączyć do zamkniętego (oczywiście za zgoda innych dziewczyn)jeśli któraś będzie sie dużo udzielała na ogólnym i ją dobrze poznamy :)
 
Xmamuska,też jestem tego zdania !!! Najbardziej rozwalił mnie tekst Sylwia.87 cyt."bardzo chce nadal was sledzic,i myślę że częściej będę." Owszem zapraszamy na zamknięty ale jak się lepiej poznamy!!! Po co mamy się zamykać jak nadal wszyscy będą mieli stały dostęp :-/ Zamknięty wątek nie służy do podczytywania i śledzenia tylko do udzielania się ot takie jest moje zdanie.

jak mój tekst was'' rozwalił'' to może ja już nie prosze na dostępność na wątek zamknięty.
przykro mi się zrobiło. czytałam was codziennie, dodawoało mi to otuchy bo ciąża była pod znakiem zapytania. podobne problemy, dobre rady, ciekawe historie. Na początku kilka miłych słów które dużo mi pomogły. za to dziękuje. .
życzę szczęśliwych miesięcy i pomyślnego rozwiązania no i najukochańszych zdrowych maluszków.
 
sylwia nie ma sie co obrazac- watek ogólny zostaje i na pewno będziemy sie tam udzielać, zamkniety jest dla osob, które ie juz trochę poznaly, udzielaja sie czesto. Ty masz dopiero 20 postowi, nie znamy Cie, bo sie nie udzielasz, wiec to chyba zrozumiale, inaczej watek zamknięty nie mialby sensu
 
Mnie sie tez to przestaje podobac. To ile trzeba miec postow by sie kwalifikowac? :eek:

Sylwia nie dziwie sie ze ci sie zrobilo przykro. A ja pisze wtedy jak mam czas i cos do powiedzenia badz jakies pytania.
 
nie wiem ile, zdecydujemy razem,chyba po 20 postach nie da sie osoby poznac , a ktora ujawnia sie tylko dlatego ze pojawiła sie propozycja wątku zamknietego. Po co watek zamkniety skoro będzie dostępny dla każdego? jaki to ma sens? ja wogole nie rozumiem tego obrazania sie, rozumiem ze komuss jest przykro, ale bez przesady, jeśli dziewczyny uznałby ze np ja za malo sie udzielam i nie dostane dostępu do zamknietego to mam sie obrażać na cały świat? Chyba nie wszystkie dziewczyny zrozumiały idee forum zamkniętego.... dlatego ja nie dodaje zdec, bo nie chce zeby je każdy oglądał.... jestem 8 lat na forum i juz nie jedno widzialam niestety...
 
Ostatnia edycja:
Krewetka teraz ja cię popieram w 100%.. To tylko forum i ograniczone zaufanie niestety trzeba mieć.. Są różni ludzie i różne dziwactwa wymyślają... niestety.. Też wiele lat jestem na różnych forach i ciągle coś potrafi zaskoczyć.. Nie mówię że tutaj teraz mamy takie osoby ale ktoś nowy nie wiadomo w jakiej intencji tu przyjdzie dlatego też się tu nie ujawniam..

Kamila1982 chyba każda z nas pisze tu właśnie w ten sam sposób, kiedy ma czas i kiedy chce coś napisać bądź spytać, jedne mniej drugie więcej, ale są osoby aktywne które już trochę dały się poznać i dla nich wątek zamknięty dla lepszego poznania się i pisania szczegółow z życia będzie bardziej komfortowym miejscem niż publiczne, ogólnodostępne miejsce :-) ja nie ukrywam że przez prawie 3 miesiące bardzo się z wami zzylam i wręcz uzależnilam od BB :-) ale nie chce by ktoś niepowolany zobaczył czy dowiedział się za dużo...

Jeszcze kiedyś pojawił się pomysł stworzenia tajnej grupy na Facebooku.. Może to też jest jakieś rozwiązanie?

Xmamuska w jednym zdaniu ujelas to co ja próbowałam przekazać w tym moim długim poście :p
 
Popieram to co napisalyscie i dziwi mnie ze dziewczyny się obrażają chyba nie o to chodzi ale jeśli ktoś ma czas żeby nas czytać i śledzić nasze losy to chyba nie zaszkodzi napisać coś od siebie i nie pisze tu o odpisywaniu każdemu z osobna na posty a jedynie wyskrobanie 1 posta dziennie czy co jakiś czas w zależności od czasu.Sama jestem mamą 20mc córeczki i jak mój A ma służbę 24 to czasami ciężko mi ogarnąć się i coś naskrobac jak również ogarnąć wszystkie wątki :-)
 
reklama
Dziewczyny ludzie są różni. Na innym forum mieliśmy dziewczynę która przez pół roku budowała swoją osobowość nikt się nie spodziewał ze może kłamać. I przypadkiem dziewczyny ja zdemaskowaly. Naklamala nam ze urodziła w 20 tyg tylko dlatego żeby zwrócić na siebie uwagę a w tym czasie jedna z dziewczyn potrzebowała naszego wsparcia. To nie było normalne. A zdążyliśmy zaufać jej na tyle ze miała nasze Fb. Także ja jestem zdania że trzeba uważać i naprawdę dobrze wybrać osoby na zamknięty.
Jak mnie nie zaprosicie to się nie obrazę wiem ze dużo nie pisze i mogliście mnie dobrze nie poznać. Tylko nie zniknijcie z ogólnego.
 
Do góry