reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wątek zamkniety-lista

To ja mam tylko pytanie ile mniej wiecej bedzie trzeba miec postow? bo teraz tak patrze to nie ktore maja po kilka ladnych tysiecy a ja tyle co nic :/ i jeszcze nie bylam tu aktywna przez prawie 3tygodnie z powodu choroby i pobytu w pl, to tez jest mozliwosc ze nie dostanie sie na watek zamkniety?
 
reklama
Wirginia to nie chodzi ile masz postów bo ja np.udzielam się od 2013 więc dziwnie jakbym miała 20 postów czy 60 :-) jesteś dość często na ogólnym a to chyba najważniejsze ;-)
 
Ja się spotkałam z niemiłą sytuacją na tym forum. Byłyśmy długo jedną grupą, wszystkie się znały i jak się okazało jedna z nas była typową oszustką. Ciągle mówiła, że nie ma pieniędzy, dziewczyny wysyłały jej potrzebne rzeczy w miarę możliwości, a jak się okazało działała na kilku forach w ten sam sposób. Wymyślała różne historie, wypadki, choroby, nawet raka sobie wymyśliła i każda jej współczuła i próbowała jakoś pomóc. W ten sposób wiele rzeczy dostała od obcych ludzi. Dziewczyny jakoś ją zdemaskowały, sprawa miała trafić na policję. Ja nie wiem do końca jak to się skończyło, bo nic jej nie wysyłałam nigdy, paczkę byłoby ciężko stad zrobić, a pieniędzy wysyłać nie chcę. Nawet czasem wśród swoich znajdzie się taki ktoś. Nie mówię, że tutaj jest, ale po prostu opisałam historię ku przestrodze.
 
tu nie chodzi o ilosc postow ale o częstotliwość udzielania sie na ogólnym, wiadomo ze nie zawsze ie ma czas pisać, dlatego zostanie watek ogólny, na ktorym kazda bedzie sie mogla udzielać a z czasem lista na zaknietym tez bedzie mogla byc modyfikowana, także spokojnie, nie damy forum umrzec:tak:
 
Właśnie mnie zaskoczyło, że tak otwarcie zapytałyście kto chce być na zamkniętym. Nie dziwię się, że każdy chce być skoro po prostu napisałyście: kto chętny proszę bardzo ;)
Ja nie ukrywam, że nie mam za dużo czasu na forum. I nie udzielam się regularnie. Nie mam też ochoty opisywać szczegółów swojego życia na forum publicznym ze względów, które same tu opisałyście. Będzie mi bardzo miło dołączyć do wątku zamkniętego i opowiadać o sobie i swoich bliskich, przeżywać z Wami drugą ciążę, dzielić się doświadczeniem itd. ale rozumiem, że możecie tego nie chcieć z różnych względów.
 
szczesliwa to naprawde nie przyjemna sytuacja jak tak mozna wykorzystywac ludzka dobroc :/ ja nawet jak czasami mialam w domu rodzinnym ciezka sytuacje z pieniedzmi to nie odwazyla bym sie kogos o to prosic :/
 
Przykre jest to jak ludzie wykorzystują to że mogą być anonimowi i jak perfidnie budują relacje żeby później to wykorzystać... :-(
 
Mnie sie tez to przestaje podobac. To ile trzeba miec postow by sie kwalifikowac? :eek:

Sylwia nie dziwie sie ze ci sie zrobilo przykro. A ja pisze wtedy jak mam czas i cos do powiedzenia badz jakies pytania.

I właśnie w takim celu jest wątek otwarty ;)


Jak coś to mogę byc pomocniczym moderatorem, jeśli będziecie chciały ;)
 
Dziewczyny dlatego ja proponuję wątek zamknięty dla spraw osobistych i na osobiste zdjęcia. zdjęcia z usg lub rosnących brzuchów niech zostaną dla wszystkich na ogólnym. Chodzi mi o to żeby wątek zamknięty był faktycznie tylko do tych spraw "tajnych" a wątek ogólny dalej tętnił takim życiem jak teraz.
Ja sama lubię zajrzeć do mam z innych miesięcy i podpatrzeć jakie robiły zakupy czy jakie miały brzuchy. forum na tym polega żeby każdy mógł w każdym momencie dołączyć do dyskusji. Ja na forum nie jestem aż tak długo i w sumie nie wiem nawet jak taki wątek zamknięty działa więc sorry jeśli moje wyobrażenia są błędne. Ogólnie też uważam, że nie ma sensu zamykać wątku i wpuścić tam wszystkich.
 
reklama
Colly taki ma być zamknięty na prywatne foty i historie. Brzuchy mogą zostać na otwartym jak chcecie. Zawsze brzucha z facjatąvmożna przecież wrzucić na zamknięty ;) i laseczki te mniej aktywne, zapewniam was że hak podczytujecie to na ogólnym będą sprawy które będą was interesować czyli pitu pitu ciążowe :) a na zamkniętym kłopociki i radości przecież nie pochwalę się na ogólnym jak w totka wygram ;) no takie przynajmniej są założenia. Cycki w górę październikówy zostają na otwartym :)
 
Do góry