reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wciąganie dolnej wargi.

andzii21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2017
Postów
353
Witam. Moja córka od jakichś dwóch tygodni wciąga dolną wargę do środka. Robi to podczas zabawy ale i podczas uśmiechu. Co to oznacza, czy któraś z mam miała podobne doświadczenie? Martwię się że to jakaś nieprawidłowość...
 
reklama
Rozwiązanie
O jak pięknie :)
Nie gorączkuje ale bardzo ją to męczy.. I najlepiej ciągle by się tulila i gryzla wszystko
Tul więc małą ile wlezie i czekaj na efekty[emoji38] Mój też wszystko gryzie. Nawet na moment nie mogę go spuscic z oka, bo wszystko ładuje do buźki. Swędzi je, przeszkadza. Nie mamy jeszcze tragedii, bo są matki co w nocy tulą zapłakane malce, nocki zarwane...ach
A jak z jedzeniem? Jakieś problemy? Może zwyczajnie się bawi ;)
Karmię ją piersią i powoli przechodzimy na MM. Zjada również dania w sloiczkach (pół sloiczka) ziemniaczki, zupy. Dodam, że ząbków jeszcze nie ma. Martwię się bo mój narzeczony ma tyłożuchwie i boję się że to krok właśnie w stronę tego schorzenia.
 
Karmię ją piersią i powoli przechodzimy na MM. Zjada również dania w sloiczkach (pół sloiczka) ziemniaczki, zupy. Dodam, że ząbków jeszcze nie ma. Martwię się bo mój narzeczony ma tyłożuchwie i boję się że to krok właśnie w stronę tego schorzenia.
Od ssania wargi jej się to nie zrobi. Ale jeśli jest opcja ze to genetyczne to można skonsultować czy to nie objaw.
 
Rozumiem. A czy może to oznaczać że wyrosna jej niedługo ząbki i to się skończy? Nie chce aż tak czarno myśleć..
Jak najbardziej , syn ma 7 miesięcy ciągle "ssie "warge i właśnie ida mu ząbki myślę , że ten sposób dzieci sprawdzają co jest grane w dziaselkach . Jeśli się niepokojisz oczywiscie możesz się udać do lekarza na konsultscje ... tak dla własnego spokoju;)
 
reklama
reklama
Witam. Moja córka od jakichś dwóch tygodni wciąga dolną wargę do środka. Robi to podczas zabawy ale i podczas uśmiechu. Co to oznacza, czy któraś z mam miała podobne doświadczenie? Martwię się że to jakaś nieprawidłowość...
Jeżeli dobrze Cię zrozumiałam to u nas chłopaki robili podobnie cuda z wargą nazwaliśmy to, że robią sokoła[emoji1]tak nam się to kojarzyło... zwykle poprzedzało to moment wychodzenia ząbków. Popatrz małej do buźki, bo może juz tam coś kiełkuje[emoji4]
 
Do góry