reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczasy odchudzajace

Dołączył(a)
14 Luty 2011
Postów
14
Miasto
Warszawa
postanowilam rozsadniej podejść do odchudzania, bo o ile jeden dzień bez jedzenia w miesiącu poprawia mi samopoczucie to jednak nie sprawia że mi ubywa kg i cm. Znalazłam ogłoszenie że w Spale organizowane są wczasy z dietą cambridge i zastanawiam się czy warto się tam wybrać? Byłyście kiedys na takim obozie odchudzającym? Myslicie ze uzyskam lepsze efekty niż gdybym się odchudzala sama?
 
reklama
i tak i nie. Ja osobicie nie chciałam jechać na taki obóz, ale mój brat był wrócił chudziutki i zdeterminowany co z tego skoro po pol roku wygladał tak jak przed wyjazdem.
Musisz czuc ze dasz rade jak wrocisz z takiego turnusu zeby to kontynuowac, zmiany nawyków jedzeniowych .
 
mysle ze na pewno bo w grupie jest po prostu latwiej:tak: jak nie widzisz jak inni jedza dobre rzeczy to tobie tez latwiej jest bez nich przezyc;-) poza tym będziesz zajeta poznawaniem nowych ludzi to czas będzie szybciej płynął, a jak będziesz sama w domu to nie tylko wszystko będzie cie kusic ale tez dni będą się bardziej dluzyc.
 
Marysiu, czy twój brat pomimo tego że znow przybrał na wadze uważa że bylo warto? Karolciu, a ty bylas kiedyś na takim wyjeździe??
 
ja osobiscie nie, ale jakis czas temu odchudzalam sie wspolnie z kolezanka, codziennie do siebie dzwonilysmy zeby sprawdzic czy przypadkiem niezjadlysmy czegos niedozwolonego:laugh2: razem chodzilysmy na basen itp. i było mi o wiele latwiej nie wiem czy bym wytrzymala odchudzjac się samotnie a tak był ktos kto mnie motywowal:tak:
 
ale jak sie pojedzie na takie wczasy odchudzające, to tam mozna spotkac mase osób, które maja ten sam problem co my czyli chca schudnąć i na wzajem się motywować, nie trzeba mieć kogoś bliskiego, poza tym dużo czytał o tych wczasach i rzeczywiście bardzo wiele osób jest zadowolonych, średnio można zrzucić 5-7 kg w zależności od zaangażowania , no i wyczytałam, że fajne turnusy i ciekawy program ma primavera spa, warto spróbować
 
Tam masz tak wszystko ułożone żebyś się nie nudziła i podają Ci konkretnie co masz jeść i nie masz innej możliwości. Po drugie jeśli masz czas na takie wczasy i pieniądze to decyzja zostaje u Ciebie. Ja osobiście nie mam czasu na takie rzeczy ;/
 
reklama
Do góry