reklama

Wczasy odchudzajace

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez kiwi321, 13 Maj 2011.

1. kiwi321

kiwi321 Zaciekawiona BB

postanowilam rozsadniej podejść do odchudzania, bo o ile jeden dzień bez jedzenia w miesiącu poprawia mi samopoczucie to jednak nie sprawia że mi ubywa kg i cm. Znalazłam ogłoszenie że w Spale organizowane są wczasy z dietą cambridge i zastanawiam się czy warto się tam wybrać? Byłyście kiedys na takim obozie odchudzającym? Myslicie ze uzyskam lepsze efekty niż gdybym się odchudzala sama?

2. marysia868

marysia868 mama Macieja

i tak i nie. Ja osobicie nie chciałam jechać na taki obóz, ale mój brat był wrócił chudziutki i zdeterminowany co z tego skoro po pol roku wygladał tak jak przed wyjazdem.
    Musisz czuc ze dasz rade jak wrocisz z takiego turnusu zeby to kontynuowac, zmiany nawyków jedzeniowych .

3. reklama
  4. karolcia.ona

karolcia.ona Zaciekawiona BB

mysle ze na pewno bo w grupie jest po prostu latwiej:tak: jak nie widzisz jak inni jedza dobre rzeczy to tobie tez latwiej jest bez nich przezyc;-) poza tym będziesz zajeta poznawaniem nowych ludzi to czas będzie szybciej płynął, a jak będziesz sama w domu to nie tylko wszystko będzie cie kusic ale tez dni będą się bardziej dluzyc.

5. kiwi321

kiwi321 Zaciekawiona BB

Marysiu, czy twój brat pomimo tego że znow przybrał na wadze uważa że bylo warto? Karolciu, a ty bylas kiedyś na takim wyjeździe??

6. karolcia.ona

karolcia.ona Zaciekawiona BB

ja osobiscie nie, ale jakis czas temu odchudzalam sie wspolnie z kolezanka, codziennie do siebie dzwonilysmy zeby sprawdzic czy przypadkiem niezjadlysmy czegos niedozwolonego:laugh2: razem chodzilysmy na basen itp. i było mi o wiele latwiej nie wiem czy bym wytrzymala odchudzjac się samotnie a tak był ktos kto mnie motywowal:tak:

7. Czikaboom

Czikaboom Zaciekawiona BB

ale jak sie pojedzie na takie wczasy odchudzające, to tam mozna spotkac mase osób, które maja ten sam problem co my czyli chca schudnąć i na wzajem się motywować, nie trzeba mieć kogoś bliskiego, poza tym dużo czytał o tych wczasach i rzeczywiście bardzo wiele osób jest zadowolonych, średnio można zrzucić 5-7 kg w zależności od zaangażowania , no i wyczytałam, że fajne turnusy i ciekawy program ma primavera spa, warto spróbować

8. osisa

osisa Zaciekawiona BB

oj, ja to bym musiała wyjechać chyba na pół roku, żeby wszystko zrzucić :>

9. emiliap

emiliap Fanka BB :)

a ja jakoś nie mam przekonania do takich wjazdów

10. reklama
  11. rabarbar

rabarbar Fanka BB :)

moim zdaniem warto spróbować, to jeszcze nikomu nie zaszkodziło, tylko myślę, że efekty są trochę zależne od tego, jakie miejsce się wybierze, jakie są diety, widziałam, że w Hotelu Primavera można poddać się takim wczasom, może to jest jakiś sposób na to, żeby zrzucić parę kilo.

12. Natasza1985

Natasza1985 Zaciekawiona BB

Tam masz tak wszystko ułożone żebyś się nie nudziła i podają Ci konkretnie co masz jeść i nie masz innej możliwości. Po drugie jeśli masz czas na takie wczasy i pieniądze to decyzja zostaje u Ciebie. Ja osobiście nie mam czasu na takie rzeczy ;/

Poleć forum