reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża??!

Dołączył(a)
8 Grudzień 2019
Postów
2
Cześć dziewczyny ! Mianowicie dzisiaj albo jutro powinnam dostać miesiączkę i jak narazie nic się na nią nie zanosi.Zawsze przed miesiączka mam obolałe piersi i boli mnie podbrzusze... tym razem jest inaczej 🤔 Oprócz płakania i krzyczenia na wszystkich do okoła czuje się normalnie 🤪 w prawdzie od kilku dni pobolewają mnie jajniki i tego wieczoru ból zrobił się dość tkliwy.W południe coś mnie tknęło i pobiegłam do apteki po testy ciążowe (załączam wam zdjęcia poniżej) Zastanawiają mnie jego wyniki nie wiem co mam o tym myśleć dlatego proszę o poradę... Jest ciąża czy jej nie ma ? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi ! 😃
 

Załączniki

  • A7AC2919-531C-47F4-8CF3-5BD13055B0DF.jpeg
    A7AC2919-531C-47F4-8CF3-5BD13055B0DF.jpeg
    224,7 KB · Wyświetleń: 357
  • CB81CBBF-F3E1-46B1-9C11-605C79DE4289.jpeg
    CB81CBBF-F3E1-46B1-9C11-605C79DE4289.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 472
  • 5D61BFF6-7184-439B-87BC-6FF3D1DAE7F0.jpeg
    5D61BFF6-7184-439B-87BC-6FF3D1DAE7F0.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 377
reklama
Według mnie negatyw. Na jednym coś przebija ale mogę się domyślać że to tylko odbicie kreski testowej.
I tak na marginesie wyżej jest temat zbiorczy do tego typu tematów😉
 
Cześć dziewczyny ! Mianowicie dzisiaj albo jutro powinnam dostać miesiączkę i jak narazie nic się na nią nie zanosi.Zawsze przed miesiączka mam obolałe piersi i boli mnie podbrzusze... tym razem jest inaczej [emoji848] Oprócz płakania i krzyczenia na wszystkich do okoła czuje się normalnie [emoji2957] w prawdzie od kilku dni pobolewają mnie jajniki i tego wieczoru ból zrobił się dość tkliwy.W południe coś mnie tknęło i pobiegłam do apteki po testy ciążowe (załączam wam zdjęcia poniżej) Zastanawiają mnie jego wyniki nie wiem co mam o tym myśleć dlatego proszę o poradę... Jest ciąża czy jej nie ma ? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi ! [emoji2]
Dla mnie pozytyw :) u mnie było tak, dziś 16 tydzień :)
 
Proszę używać tego wątku:

 

Załączniki

  • FF394F9E-557A-4955-8F0D-1FBAEF8F913C.jpeg
    FF394F9E-557A-4955-8F0D-1FBAEF8F913C.jpeg
    2,3 MB · Wyświetleń: 235
reklama
Cześć dziewczyny ! Mianowicie dzisiaj albo jutro powinnam dostać miesiączkę i jak narazie nic się na nią nie zanosi.Zawsze przed miesiączka mam obolałe piersi i boli mnie podbrzusze... tym razem jest inaczej 🤔 Oprócz płakania i krzyczenia na wszystkich do okoła czuje się normalnie 🤪 w prawdzie od kilku dni pobolewają mnie jajniki i tego wieczoru ból zrobił się dość tkliwy.W południe coś mnie tknęło i pobiegłam do apteki po testy ciążowe (załączam wam zdjęcia poniżej) Zastanawiają mnie jego wyniki nie wiem co mam o tym myśleć dlatego proszę o poradę... Jest ciąża czy jej nie ma ? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi ! 😃
Hmm niby coś tam widzę, ale sama nie jestem pewna 😂 Powtórz moze jutro rano :)
 
reklama
Do góry