reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża

Kazimiera321

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Marzec 2020
Postów
31
Cześć, jestem w czwartym tygodniu ciąży i mam do was pytanie czy to normalne że praktycznie od początku odczuwam bóle brzucha jak na okres? Nie trwają dłużej niż kilka sekund i nie są takie silne, czasami w ogóle ich nie ma, są to delikatne skurcze do gina idę w piątek do tego czasu muszę poradzić się was :)
 
reklama
Ja tak czulam z tydzien.. pozniej jeszcze co jakis czas jak np za dlugo stalam lub chodzilam. Pozniej juz nie czulam nic.
 
Cześć, jestem w czwartym tygodniu ciąży i mam do was pytanie czy to normalne że praktycznie od początku odczuwam bóle brzucha jak na okres? Nie trwają dłużej niż kilka sekund i nie są takie silne, czasami w ogóle ich nie ma, są to delikatne skurcze do gina idę w piątek do tego czasu muszę poradzić się was :)
to normalne, macica się przyzwyczaja do nowej roli. Ja też tak miałam. teraz jestem w 7tc i mam dużo rzadziej ;)
 
Witajcie Kochane! Właśnie dołączyłam do grona przyszlych mamusiek:) Wedlug moich wyliczeń jestem w 5tyg.ciąży ( 15 ide do lekarza na pierwsza wizyte). Też mam takie bòle w podbrzuszu ale też slyszalam że to normalne,poniewaz macica musi się przystosowac do powiekszającej się dzidzi. Życzę Wam dużo zdrówka I uśmiechu I nie martwcie się bo to z pewnością nie pomaga :) a to moj test ciążowy zrobiony 5dni przed spodziewana miesiączką oraz drugi zrobiony w dniu miesiączki :*
IMG_20200706_162034.jpg
IMG_20200702_115145.jpg
 
reklama
Musicie się do różnych bólów przyzwyczaić 😉 macica wciąż. Będzie się powiększać i możesz boleć. Później będą to różnego rodzaju uciski, skurcze, kopniaki 😌 ciągle coś będzie boleć. Chyba że wam się trafi ciąża bezobjawową, bo i takie są 😊
Dużo zdrówka dla was i waszych maluszków 💕
 
reklama
Do góry