reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża

Ciężko opisać mi ten ból, ale raczej nie opisałabym go jako piekący. Raczej po prostu taki zwykły ból tylko mocny i bardzo nisko 😞 Trzymaj się jakoś i daj znać po wizycie.
 
reklama
Ciężko opisać mi ten ból, ale raczej nie opisałabym go jako piekący. Raczej po prostu taki zwykły ból tylko mocny i bardzo nisko 😞 Trzymaj się jakoś i daj znać po wizycie.
Hej :) jestem po wizycie, na chwilę obecną jest w porządku. Pęcherzyk urósł, aktualnie 6mm i jest adekwatny do wieku ciąży czyli 5tc+2dni. Pani doktor tłumaczyła, że mój organizm może tak reagować na implantację, lub hormony na wpływają na więzadła macicy dając taki ból. Kolejna wizyta znów za tydzień, jest szansa, że zostanie uwidoczniona akcja serca. Jestem troszkę spokojniejsza, oby wszystko było dalej ok ♥️
 
Super, cieszę się że wszystko dobrze 😊 Niektóre kobiety niestety mają takie delikatne narządy kobiece, w tym Ty i ja i jakoś musimy to przetrwać 🙃
 
Rozumiem co czujesz tez jestem po dwóch poronieniach. Moje były na późniejszym etapie 9 i 11 tydzień dwa razy widziałam bijące serduszko 😞Przyczyna nieznana prawdopodobnie słabe jajeczka bo mam 45 lat, ale teraz jestem w 20 tygodniu ciąży i jest wszystko Ok, także bądź dobrej myśli. Do trzech razy sztuka😉
 
Rozumiem co czujesz tez jestem po dwóch poronieniach. Moje były na późniejszym etapie 9 i 11 tydzień dwa razy widziałam bijące serduszko 😞Przyczyna nieznana prawdopodobnie słabe jajeczka bo mam 45 lat, ale teraz jestem w 20 tygodniu ciąży i jest wszystko Ok, także bądź dobrej myśli. Do trzech razy sztuka😉
Też sobie staram to tak tłumaczyć. Dziękuję, mam nadzieję że tym razem się uda ♥️ chciałam zapytać czy bierzesz teraz jakieś leki ?
 
Też sobie staram to tak tłumaczyć. Dziękuję, mam nadzieję że tym razem się uda ♥️ chciałam zapytać czy bierzesz teraz jakieś leki ?
Brałam do 12 tygodnia tylko luteinę a teraz magnez na skurcze i cyclo 3 forte na żylaki. Poza tym nic. Na razie musisz być obstawiona profilaktycznie lekami bo to początek a później to już zależy co lekarz zaleci
 
Brałam do 12 tygodnia tylko luteinę a teraz magnez na skurcze i cyclo 3 forte na żylaki. Poza tym nic. Na razie musisz być obstawiona profilaktycznie lekami bo to początek a później to już zależy co lekarz zaleci
Liczę, że te leki działają i wszystko będzie dobrze ♥️ dam znać jak się sytuacja rozwija :)
 
reklama
Dzień dobry, byłam na kolejnym USG w piątek które ukazało pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żóltkowym który wynosił 3 mm. Moja kochana Pani doktor powiedziała, że mogę przyjść we wtorek na wizytę i powinien być już zarodek. W piątek był to 6t+2. Powiedzcie mi czy powinno być również serduszko ? Strasznie się martwię i boje się czy się pojawi :(
 
Do góry