reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna?

Zdziwiłam się tylko, bo tydzien temu powinnam dostać @ i myślałam, że na tym etapie beta powinna być znacznie wyższa aczkolwiek od jakiegoś czasu miałam wszystko rozregulowane a ta rosnąca beta nie daje mi spokoju i biję się z myślami czy to wychodzi na ciążę, czy jednak nie ...
Skoro beta rośnie to jakaś przyczyna jest😉 i każda beta startuje od zera. Jeśli miałaś nieregularne cykle to bardzo możliwe, że owulacja była później i teraz dopiero testy wychodzą. Jeśli beta będzie przyrastać prawidłowo, to test jutro rano będzie nadal pozytywny a kreska mocniej wybarwiona. Trzymam kciuki i daj znać jak się sytuacja rozwija🤞🙂
 
reklama
Skoro beta rośnie to jakaś przyczyna jest😉 i każda beta startuje od zera. Jeśli miałaś nieregularne cykle to bardzo możliwe, że owulacja była później i teraz dopiero testy wychodzą. Jeśli beta będzie przyrastać prawidłowo, to test jutro rano będzie nadal pozytywny a kreska mocniej wybarwiona. Trzymam kciuki i daj znać jak się sytuacja rozwija🤞🙂
Dziękuję i oczywiście dam znać. Mam nadzieję, że w końcu się udało 😊
 
Hej dziewczyny!
Poroniłam w październiku 2o23 roku. Z mężem zaczęliśmy się starać znowu i 2 dni przed terminem miesiączki urosły mi piersi, testy wyszły pozytywne (ale słabe kreseczki). Wynik wczorajszej bety to 186,0, jutro jadę powtórzyć. Ginekolog za dwa dni. Odchodzę od zmysłów bo ostatnio miałam niską betę i ciąża samoistnie obumarła. Dziś piersi zrobiły się miękkie ale wciąż lekko bolą. Boli (chwilami bardzo) brzuch jak na @ oraz mam bóle lędźwiowe. Jak wstaję ciemno przed oczami się robi i serce jak oszalałe bije. Chwilami jak stoję to mi słabo. Chwilami mi nie dobrze ale te wszystkie objawy mogę sobię wkręcać . Wiem, że nic nie poradzę teraz i muszę czekać ale poroniłam już dwa razy i potrzebuję ciepłego słowa bo zwariuję. Ciągle badam piersi jak głupia wertuję fora strasznie się boję.... Martwią mnie piersi, że nie są już nabrzmiałe (tak miałam przy poronieniach) oraz ta niska beta i czekam na jutro żeby powtórzyć.

ost. @ 1 luty '24
cykle średnio co 30-33 dni
miesiączka spóźnia się 1 dzień
dziś (1.03.24r) 32 dzień cyklu

Pozdrawiam Was 🥰
 
Hej dziewczyny!
Poroniłam w październiku 2o23 roku. Z mężem zaczęliśmy się starać znowu i 2 dni przed terminem miesiączki urosły mi piersi, testy wyszły pozytywne (ale słabe kreseczki). Wynik wczorajszej bety to 186,0, jutro jadę powtórzyć. Ginekolog za dwa dni. Odchodzę od zmysłów bo ostatnio miałam niską betę i ciąża samoistnie obumarła. Dziś piersi zrobiły się miękkie ale wciąż lekko bolą. Boli (chwilami bardzo) brzuch jak na @ oraz mam bóle lędźwiowe. Jak wstaję ciemno przed oczami się robi i serce jak oszalałe bije. Chwilami jak stoję to mi słabo. Chwilami mi nie dobrze ale te wszystkie objawy mogę sobię wkręcać . Wiem, że nic nie poradzę teraz i muszę czekać ale poroniłam już dwa razy i potrzebuję ciepłego słowa bo zwariuję. Ciągle badam piersi jak głupia wertuję fora strasznie się boję.... Martwią mnie piersi, że nie są już nabrzmiałe (tak miałam przy poronieniach) oraz ta niska beta i czekam na jutro żeby powtórzyć.

ost. @ 1 luty '24
cykle średnio co 30-33 dni
miesiączka spóźnia się 1 dzień
dziś (1.03.24r) 32 dzień cyklu

Pozdrawiam Was 🥰
Jak miesiączką była 1 lutego to masz 30 dzień cyklu.
Jak dla mnie beta ok ale ważny przyrost. Trzymam kciuki, żeby było ok
 
Hej dziewczyny!
Poroniłam w październiku 2o23 roku. Z mężem zaczęliśmy się starać znowu i 2 dni przed terminem miesiączki urosły mi piersi, testy wyszły pozytywne (ale słabe kreseczki). Wynik wczorajszej bety to 186,0, jutro jadę powtórzyć. Ginekolog za dwa dni. Odchodzę od zmysłów bo ostatnio miałam niską betę i ciąża samoistnie obumarła. Dziś piersi zrobiły się miękkie ale wciąż lekko bolą. Boli (chwilami bardzo) brzuch jak na @ oraz mam bóle lędźwiowe. Jak wstaję ciemno przed oczami się robi i serce jak oszalałe bije. Chwilami jak stoję to mi słabo. Chwilami mi nie dobrze ale te wszystkie objawy mogę sobię wkręcać . Wiem, że nic nie poradzę teraz i muszę czekać ale poroniłam już dwa razy i potrzebuję ciepłego słowa bo zwariuję. Ciągle badam piersi jak głupia wertuję fora strasznie się boję.... Martwią mnie piersi, że nie są już nabrzmiałe (tak miałam przy poronieniach) oraz ta niska beta i czekam na jutro żeby powtórzyć.

ost. @ 1 luty '24
cykle średnio co 30-33 dni
miesiączka spóźnia się 1 dzień
dziś (1.03.24r) 32 dzień cyklu

Pozdrawiam Was 🥰
Dzień po terminie miesiączki mialam bete 126. Wszystko bylo w normie.

Gina masz za dwa dni czyli w niedzielę? Nic nie będzie widac na USG i tylko się zestresujesz. Jeszcze z tydzien przynajmniej poczekaj.

Objawy są jakie sa. Nabrzmienie piersi albo jego brak to nie objaw poronienia.
 
reklama
Dzień po terminie miesiączki mialam bete 126. Wszystko bylo w normie.

Gina masz za dwa dni czyli w niedzielę? Nic nie będzie widac na USG i tylko się zestresujesz. Jeszcze z tydzien przynajmniej poczekaj.

Objawy są jakie sa. Nabrzmienie piersi albo jego brak to nie objaw poronienia.
Matko ja nie wiem w jakim świecie żyję. Wizyta w poniedziałek... o_O dziekuje 🌷
 
Do góry