reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesne objawy?

reklama
Objawy przed okresem jak i te wczesne ciążowe są właściwe identyczne, więc tym się zupełnie nie sugeruj. Organizm dużo rzeczy potrafi sobie wmówić, jak czekasz na ciąże. 😄 A jak do okresu 9 dni to jeszcze baaaardzo dużo czasu. Objawy mogą się pojawić dopiero jak się zacznie wytwarzać hormon beta-HCG, a i to nic pewnego, bo ja żadnych objawów do 8 tygodnia nie miałam. ;)
 
Dzięki dziewczyny. Sęk w tym że ja w ogóle nie jestem nakręcona, ale zdziwiły mnie te bóle 😊
Każdy cykl możesz mieć inny, zwłaszcza jak się wsłuchujesz w objawy - często nagle zaczynasz je zauważać. ;) Mi najprościej bólu miesiączkowego było się częściowo pozbyć jak ktoś mnie zagadał i nie miałam jak o tym myśleć - wtedy bolało mniej, bo głowa zajęta. 😄
 
Ja mam pms, dla mnie takie objawy to zwiastun okresu, ale tym razem miło się zaskoczyłam, bo okazało się jednak, że to długo wyczekiwana ciąża ❤️ musisz spokojnie poczekać, pewnych rzeczy nie przeskoczysz 😊
 
Ja mam pms, dla mnie takie objawy to zwiastun okresu, ale tym razem miło się zaskoczyłam, bo okazało się jednak, że to długo wyczekiwana ciąża ❤️ musisz spokojnie poczekać, pewnych rzeczy nie przeskoczysz 😊
A widzisz 😊 ja mam objawy PMS ale max 2 dni przed okresem. Dlatego zdziwiłam się co tu się dzieje 😊 gratuluję Tobie 😍
 
A widzisz 😊 ja mam objawy PMS ale max 2 dni przed okresem. Dlatego zdziwiłam się co tu się dzieje 😊 gratuluję Tobie 😍
Dziękuję 😘 ja miałam zawsze od 5 dpo i do samego okresu, staraliśmy się 1 rok i 7 miesięcy i przez długi czas wierzyłam, że ten pms to wczesna oznaka ciąży. Nie wiem jak długo obserwujesz swój organizm, ale może być różnie w każdym cyklu i najlepiej zająć się czym, żeby się nie doszukiwać 😊
 
reklama
Do góry