reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesne objawy ciąży

Wiktoria.motylek

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2023
Postów
22
Cześć jakie miałyście nietypowe objawy ciąży ? Przypuszczam ze doszło do zapłodnienia jakoś (8-9) dni temu może to za wcześnie ale bardzo rozpiera mnie podbrzusze , ciągną jajniki ból jest inny i dziwny ( czuje ze to nie miesiączka ) , uczucie pełności i częściej chodzę siku . Nie bolą mnie piersi jedynie mam większy apetyt i lekkie nudności . Jak było u was ? Kiedy pierwsze objawy ? Co sądzicie ? Czy zawsze musi być awersja do jedzenia ?
 
reklama
Ale objawy pojawiają się w 5 może 6 tygodniu ciąży wszystko wcześniej to bardzo zbliżone do @. Czy tkliwość piersi, bol podbrzusza. Stąd nie masz objawów, skąd pewność ze byla owu ?
 
Ale objawy pojawiają się w 5 może 6 tygodniu ciąży wszystko wcześniej to bardzo zbliżone do @. Czy tkliwość piersi, bol podbrzusza. Stąd nie masz objawów, skąd pewność ze byla owu ?
Ale objawy pojawiają się w 5 może 6 tygodniu ciąży wszystko wcześniej to bardzo zbliżone do @. Czy tkliwość piersi, bol podbrzusza. Stąd nie masz objawów, skąd pewność ze byla owu ?
znam swój organizm obserwuje po śluzie itd , właśnie się tyle naczytałam ze już nie wiem podobno zależy od organizmu
 
Znac a wiedzieć to różnica. Polecam chociaż raz wybrac sie na monitoring do ginekologa, aby potwierdzić owu. Śluz moze byc a ciąży brak. W dniu planowej @ zrob test.
 
Cześć jakie miałyście nietypowe objawy ciąży ? Przypuszczam ze doszło do zapłodnienia jakoś (8-9) dni temu może to za wcześnie ale bardzo rozpiera mnie podbrzusze , ciągną jajniki ból jest inny i dziwny ( czuje ze to nie miesiączka ) , uczucie pełności i częściej chodzę siku . Nie bolą mnie piersi jedynie mam większy apetyt i lekkie nudności . Jak było u was ? Kiedy pierwsze objawy ? Co sądzicie ? Czy zawsze musi być awersja do jedzenia ?
Za wcześnie na tego typu objawy, które opisujesz.
 
No właśnie się zastanawiam pierwszy raz mam takie dziwne uczucie , poczekam do miesiączki
Jakieś niewielkie „objawy” mogą być, np. u mnie były to objawy infekcji tam na dole i opuchnięcie na dole przez 2 dni przed miesiączką w obydwu ciążach, zawroty głowy, uczucie mokrości na dole, ale jest na pewno za wcześnie na objawy typu zwiększone oddawanie moczu czy większy apetyt. Mogą delikatnie kłuć jajniki. Jeśli owu podejrzewasz 8-9 dni temu, to teraz dopiero najpewniej dochodziłoby do implantacji, więc w ogóle jeszcze nie ma hormonu ciążowego we krwi :) U mnie jedynym objawem implantacji były zawroty głowy i plamienie, 3 dni później test pozytywny. Zakładając, że owu rzeczywiście była te 8-9 dni temu.
 
Jakieś niewielkie „objawy” mogą być, np. u mnie były to objawy infekcji tam na dole i opuchnięcie na dole przez 2 dni przed miesiączką w obydwu ciążach, zawroty głowy, uczucie mokrości na dole, ale jest na pewno za wcześnie na objawy typu zwiększone oddawanie moczu czy większy apetyt. Mogą delikatnie kłuć jajniki. Jeśli owu podejrzewasz 8-9 dni temu, to teraz dopiero najpewniej dochodziłoby do implantacji, więc w ogóle jeszcze nie ma hormonu ciążowego we krwi :) U mnie jedynym objawem implantacji były zawroty głowy i plamienie, 3 dni później test pozytywny. Zakładając, że owu rzeczywiście była te 8-9 dni temu.
No najbardziej mnie nie pokoi dziwny ból brzucha , znam swoje ciało i jest to coś dziwnego trochę kręci mi się w głowie 🫣plamienia nigdy nie miałam nawet przed miesiączka i przypuszczam ze z inplantacji mogę nie mieć ale wiadomo nie wiem tego . Czuje opuchnięte jajniki od środka , tydzień temu byłam na usg i jestem zdrowa także mogę wykluczyć inne kłopoty zdrowotne , pozostaje mi czekać hahahahah
 
reklama
Do góry