reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesne objawy ciąży

Ja akurat mam podstawy żeby myśleć o ciąży 😂 jak mam owulacje mam inny śluz i większa ochotę na seks i czuje to , kurczę są święta a bym pobiegła po test owulacyjny i bym zobaczyła czy aż tak się spóźniła czy jakieś już znaki hahaha
 
reklama
Ja akurat mam podstawy żeby myśleć o ciąży 😂 jak mam owulacje mam inny śluz i większa ochotę na seks i czuje to , kurczę są święta a bym pobiegła po test owulacyjny i bym zobaczyła czy aż tak się spóźniła czy jakieś już znaki hahaha
Ale po co test owulacyjny? Tak naprawdę Twoje objawy sa czysto subiektywne. Nie wiesz czy do tej owulacji rzeczywiście doszło. Może masz jej objawy a owu może np wystapić dopiero po kilku dniach lub wcale. Poczekaj dodnia miesiączki i wtedy zrób test. A Twoje objawy to też typowy pms.
 
Oczywiście że to mogą być objawy nadchodzącej miesiączki. Ja kiedyś też dodałam taki post, ciagle bolało mnie podbrzusze i miałam parcie na siku. Jakoś tydzień przed okresem. Dostałam takie same wiadomości, że za wcześnie że to pewnie pms, chociaż mówiłam że znam swoje ciało itp. Dziś jestem w 19 tyg ciazy i u mnie to właśnie było to. Jeżeli człowiek zna swoje ciało, może już coś podejrzewać. Życzę Ci żeby były to objawy ciąży a nie nadchodzącej miesiączki.
 
Ja akurat mam podstawy żeby myśleć o ciąży 😂 jak mam owulacje mam inny śluz i większa ochotę na seks i czuje to , kurczę są święta a bym pobiegła po test owulacyjny i bym zobaczyła czy aż tak się spóźniła czy jakieś już znaki hahaha
Tak tak, czuć to sobie możesz :p
Jeżeli to objawy ciąży, tak jak twierdzisz, to w środę skocz po test ciązowy. Powinien być pozytywny.
 
Ale po co test owulacyjny? Tak naprawdę Twoje objawy sa czysto subiektywne. Nie wiesz czy do tej owulacji rzeczywiście doszło. Może masz jej objawy a owu może np wystapić dopiero po kilku dniach lub wcale. Poczekaj dodnia miesiączki i wtedy zrób test. A Twoje objawy to też typowy pms.
No wskaz
Oczywiście że to mogą być objawy nadchodzącej miesiączki. Ja kiedyś też dodałam taki post, ciagle bolało mnie podbrzusze i miałam parcie na siku. Jakoś tydzień przed okresem. Dostałam takie same wiadomości, że za wcześnie że to pewnie pms, chociaż mówiłam że znam swoje ciało itp. Dziś jestem w 19 tyg ciazy i u mnie to właśnie było to. Jeżeli człowiek zna swoje ciało, może już coś podejrzewać. Życzę Ci żeby były to objawy ciąży a nie nadchodzącej miesiączki.
Miesiączki mam nadzieje że nie byłoby to za szybko ja mam tak że mam skurcze i za pare godzin okres 🫣 tez mam nadzieje na dwie kreseczki
 
Oczywiście że to mogą być objawy nadchodzącej miesiączki. Ja kiedyś też dodałam taki post, ciagle bolało mnie podbrzusze i miałam parcie na siku. Jakoś tydzień przed okresem. Dostałam takie same wiadomości, że za wcześnie że to pewnie pms, chociaż mówiłam że znam swoje ciało itp. Dziś jestem w 19 tyg ciazy i u mnie to właśnie było to. Jeżeli człowiek zna swoje ciało, może już coś podejrzewać. Życzę Ci żeby były to objawy ciąży a nie nadchodzącej miesiączki.
A miałaś inne objawy ? Ja jedynie co to takie zmęczenie ale nie każdy dzień i czasem się zakręciło w głowie , piersi itd wszystko w porządku
 
Ja pierwsze objawy miałam tez przed terminem miesiączki i były to zaparcia ( przez wydzielanie progesteronu ) i strasznie wysypał mnie trądzik na całej twarzy kaszka a miałam wtedy 43 lata.
 
Na 9 dni przed @ ból brzucha jak na okres.Kilka razy chodziłam do toalety z pewnością ze dostałam@.Piersi mam jakby pełniejsze ale nie bola mnie jak zwykle przed@.
Na 4 dni do okresu zrobiłam test z porannego moczu i wyszła jasna kreska.
 

Załączniki

  • IMG_20231224_083656359.jpg
    IMG_20231224_083656359.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 110
reklama
Na 9 dni przed @ ból brzucha jak na okres.Kilka razy chodziłam do toalety z pewnością ze dostałam@.Piersi mam jakby pełniejsze ale nie bola mnie jak zwykle przed@.
Na 4 dni do okresu zrobiłam test z porannego moczu i wyszła jasna kreska.
Mnie tez boli lekko jajniki i mam bardzo pełny dół brzucha , chodzę co chwile siku , wykluczam zapalenie jutro zobaczę bo zrobię test , piersi mnie nie bolą ale brzuch , zdarzają się zawroty głowy i ból głowy
 
Do góry