reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesne poronienie ?

Pettitbelle

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Maj 2020
Postów
1 436
Dziewczyny jestem tutaj nowa, od pewnego czasu śledzę tę stronę jako obserwator, ale postanowiłam być też jego częścią :)
Od 1,5 roku nie zabezpieczamy się z mezem. Nie mieliśmy dużego parcia na posiadanie potomstwa - żyliśmy zasada uda się to będzie :). Od pewnego czasu chcemy coraz bardziej chcieć. W tym miesiącu juz myślałam, ze nie udało ponieważ 2 testy wykazywaly bardzo słaba druga kreske na teście - cień cienia ale jednak nabrałam nadziei. Do zbliżenia doszło 16 maja a dzisiaj tj 28 maja czyli 12 dni po stosunku nastąpiło krwawienie. Dodam, ze nie miałam żadnych objawów okresowych a przechodze
je boleśnie.. Miesiaczka powinna dopiero najwcześniej przyjść 31 maja. Czy tak szybki okres mogl być spowodowany "poronieniem" ? Bo raczej na krwawienie implementacyjne jest juz za pozno.
 
reklama
Na prawdę macie tak regularne miesiączki? Jak w zegarku? Ja nigdy nie zwracałam uwagi na takie odchylenia jak trzy dni, dla mnie to normalny termin. I dolegliwości też miałam zawsze różne, od lekkich miesiączek prawie plamień, po takie, że leżałam i błagałam o przyniesienie mi paracetamolu (zwykle z powodu jakiegoś stresu, trudnego okresu w życiu).
Może nie warto się nakręcać, że coś było i odeszło. Co to da? Możesz jeszcze porobić badania, ale...
 
Na prawdę macie tak regularne miesiączki? Jak w zegarku? Ja nigdy nie zwracałam uwagi na takie odchylenia jak trzy dni, dla mnie to normalny termin. I dolegliwości też miałam zawsze różne, od lekkich miesiączek prawie plamień, po takie, że leżałam i błagałam o przyniesienie mi paracetamolu (zwykle z powodu jakiegoś stresu, trudnego okresu w życiu).
Może nie warto się nakręcać, że coś było i odeszło. Co to da? Możesz jeszcze porobić badania, ale...

Mam rozne cykle ale cykl 25 dniowy jest dla mnie dosc dziwna sytuacja, dlatego napisałam, ze najwcześniej powinien przyjść trzy dni później, chociaż to i tak byłoby wcześnie. Co do bólu to nie czuje nic.. a takiej sytuacji nie miałam nigdy. Jeśli poroniłam to trudno, bardziej martwi mnie fakt ze jeśli tak to czy powinnam udać nie do lekarza, żeby nie mieć w przyszłości trudności w zajściu w ciąże.. Dziękuję bardzo za odpowiedz :)
 
2/ 3 dni to normalne , to że nie masz boli ,no coz, ha ich nigdy nie mam ,sporadycznie zdarzy się w 1 dzień, jeśli mówisz że był cien Cienia, to albo to była kreska fabryczna, albo biochemia, ale to by tylko beta pokazala, czasem nie ma co się z testami spieszyć, bo chyba lepiej nie wiedzieć, a takie rzeczy często się zdarzają, niestety
 
Co Wy tutaj tej biednej autorce wmawiacie 🤦🤦poronienie?🤦 autorko to nie jest poronienie a najzwyczajniej w świecie dostałaś szybciej okres. Od zbliżenia do krwawienia 12 dni więc jakim cudem by była ciąża ?
To że nie miałaś objawów na miesiączke nic nie znaczy. Organizm to nie mechanizm....
A tak wg test ile dni pi stosunku został wykonany? Wiesz że powinno sie je wykonywać w dzień spodziewaniej miesiączki? Wcześniej nic nie pokaże. 🤷🤷
 
Co Wy tutaj tej biednej autorce wmawiacie 🤦🤦poronienie?🤦 autorko to nie jest poronienie a najzwyczajniej w świecie dostałaś szybciej okres. Od zbliżenia do krwawienia 12 dni więc jakim cudem by była ciąża ?
To że nie miałaś objawów na miesiączke nic nie znaczy. Organizm to nie mechanizm....
A tak wg test ile dni pi stosunku został wykonany? Wiesz że powinno sie je wykonywać w dzień spodziewaniej miesiączki? Wcześniej nic nie pokaże. 🤷🤷

Mam nadzieję, ze to zwyczajna @. Chociaż stosunek odbył sie według mojego kalendarza w najbardziej plodny dzień, wiec jeśli do zagnieżdżenia doszłoby np w ciagu 6 dni po stosunku to teoretycznie zarodek mogl byc kilkudniowy. Dziękuję za odpowiedz :)
 
reklama
Co Wy tutaj tej biednej autorce wmawiacie 🤦🤦poronienie?🤦 autorko to nie jest poronienie a najzwyczajniej w świecie dostałaś szybciej okres. Od zbliżenia do krwawienia 12 dni więc jakim cudem by była ciąża ?
To że nie miałaś objawów na miesiączke nic nie znaczy. Organizm to nie mechanizm....
A tak wg test ile dni pi stosunku został wykonany? Wiesz że powinno sie je wykonywać w dzień spodziewaniej miesiączki? Wcześniej nic nie pokaże. 🤷🤷
Czytaj ze zrozumieniem 😉autorka napisała, że wyszedł jej cien Cienia, więc napisałam, że jak dla mnie to żadna różnica 2 dni w ta czy w tą , i że pewnie test wadliwy
 
reklama
Do góry