reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesne ząbkowanie

patrycja23

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Luty 2014
Postów
19
Witam wszystkie mamusie, i bardzo proszę o poradę :) Mój 3 miesięczny synek strasznie zaczął się ślinić i pakować ręce do buzi. Od paru dni jest marudny i płaczliwy, nie pomaga noszenie, zabawianie. Zawsze miał problem żeby wytrzymać 3 godzinną przerwę w jedzeniu (je mm) a dzisiaj wogóle nie ma apetytu. Czy możliwe aby szły już mu zęby? Ja i jego tatuś mieliśmy zęby bardzo późno. Dziąsełka ma białe, ale w miejscu jedynek ma dwie 'wgłębione kreseczki'. Proszę o pomoc :)
 
reklama
Witaj
Tak, to możliwe, że idą mu zęby. Mojemu synkowi w wieku 3 m-cy przebiły się dwie dolne jedynki, a potem kolejno reszta wychodziła. Teraz ma 16 m-cy i od dłuższego czasu ma już 16 zębów, wszystkie zdrowe i nic się nie dzieje. Wczesne ząbkowanie to nic złego, nie ma się czym martwić, poprostu trzeba wcześniej zacząć pielęgnację. A na bolące dziąsła polecam Dentinox N.
 
No właśnie ja się strasznie martwię, tym bardziej że słabo jeść zaczął a to do niego niepodobne
 
Brak apetytu może być spowodowany tymi zębami, ale u takiego maluszka mniej wypijanego mleka może doprowadzić do odwodnienia, dlatego prosze uważnie obserwować synka i w razie gdyby ten brak apetytu się utrzymywał, idźcie do lekarza.
 
Właśnie jutro mamy szczepienie i zamierzam poruszyć ten temat :) Nawadniania też bo jest na mleku sztucznym, a za chol**e nic wypić nie chce... Ani herbatki ani wody :(
 
Witam wszystkie mamusie, i bardzo proszę o poradę :) Mój 3 miesięczny synek strasznie zaczął się ślinić i pakować ręce do buzi. Od paru dni jest marudny i płaczliwy, nie pomaga noszenie, zabawianie. Zawsze miał problem żeby wytrzymać 3 godzinną przerwę w jedzeniu (je mm) a dzisiaj wogóle nie ma apetytu. Czy możliwe aby szły już mu zęby? Ja i jego tatuś mieliśmy zęby bardzo późno. Dziąsełka ma białe, ale w miejscu jedynek ma dwie 'wgłębione kreseczki'. Proszę o pomoc :)

Moj synek ma prawie 3 miesiace i tez sie strasznie slini i wklada raczki do buzi. Widac, ze zabki napieraja na dziaslo ale nie musza sie przebic juz teraz. Moga sie przebic dopiero za kilka miesiecy.
 
jak masz taki problem z maluchem i by go zaczęło boleć to spróbuj użyć Camili :) środek skuteczny i naturalny
 
reklama
candice90 jak oceniasz dozwonik w camilii? dla mnie jest on strzałem w dziesiątke, także cieszę się, że mamy bezpieczny środek dla dzieci :)
 
Do góry