reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesne ząbkowanie

candice90 jak oceniasz dozwonik w camilii? dla mnie jest on strzałem w dziesiątke, także cieszę się, że mamy bezpieczny środek dla dzieci :)

Ten dozownik jest bardzo wygodny, używałam Camili na bolesne ząbkowanie dla mojej córeczki, i łatwo było zaaplikowac małej ten preparat. Inne często wypluwała, najgorsze były maści, których nie dało się rozsmarować bo mała nie dawała sobie dotknąć dziąsęł. Zdecydowanie bardzo fajne rozwiązanie
 
reklama
dozownik w camili naprawde ulatwia super prace z dzieckiem, poniewaz tak naprawde maluch dokonca nie rozumie oco z nim chodzi :) a jednak szybko pomaga
 
dozownik w camili naprawde ulatwia super prace z dzieckiem, poniewaz tak naprawde maluch dokonca nie rozumie oco z nim chodzi :) a jednak szybko pomaga

hahah dokładnie, ja tak szybko aplikowałam małej preparat, że nawet nie zdążyła do końca ogarnąć co się dzieje. A potem było już tylko lepiej, pewnie dzięki camili, mała lepiej znosiła ból związany z ząbkami... A w jakim wieku Wasze pociechy zaczynały ząbkować?
 
reklama
Zależy właśnie ile dzieku wyżyna się zabków na raz i jak intensywny jest ból. Mi też na długo starczało opakowanie camili, zawiera 10 minimsów, przez co jest wydajne :)
 
Do góry